Wzmacniacz słuchawkowy plus słuchawki

5 odpowiedzi [Ostatni post]
W klubie od: 08/11/2015
Reputacja: 103
User offline. Ostatnio 9 godzin 47 min. temu.

Jeśli chodzi o Unitrę to zapewne nic tu nie znajdę. Tzn słuchawki Unitra wytwarzała, ale teraz chcę o czymś poza Unitrą.
Panowie, pomóżcie.
Mam problem, bo czasami chcę posłuchać muzyki w domu, a nie mogę, bo chcą oglądać TV, bo lekcje, bo nie odpowiada rodzinie muzyka, bo za głośno, bo...., itd.

Chcę sobie zatem sprawić wzmacniacz słuchawkowy plus słuchawki, ale wiem, że to temat rzeka i bardzo skomplikowany, wymagający z tego co czytałem ogromnego zagłębienia się w temat, a także niezliczonych odsłuchów i porównań, często także wymaga to mocnego sięgnięcia do kieszeni, a tego nie chciałbym najbardziej. Poza tym nie mam czasu na takie testy i porównania. Nie mam też jakichś specjalnych wymagań co do takiego zestawu (wzmacniacz plus słuchawki). Mogą brzmieć neutralnie. Wiem, że to bardzo trudne, znaleźć niedrogie a przyzwoite rozwiązania, ale mam nadzieję, że są tu na forum tacy co słuchają na słuchawkach i nie są to zestawy rujnujące kieszeń.
Raczej ciekawy jestem Waszych doświadczeń w temacie.
Myślałem o takim wzmacniaczu Heed Canamp ale jest on bardzo drogi, bo kosztuje ok 1400 zł, nie licząc słuchawek. Dlatego odpada.
Może jesteście w stanie coś podpowiedzieć.