Okazyjne ceny sprzętu Unitry

39 odpowiedzi [Ostatni post]
 
Poziom 7
Punkty: 7215
Posty: 3349
W klubie od: 06/01/2017

Chciałem załozyć tym razem pragmatyczny wątek, czyli prosze o wklejanie okazji zakupowych sprzetu unitry jakie znaleźliście na aukcjach, złomowiskach, lombardach itp itd.
Ja uważam, iż w dobrej cenie kupiłem 2 klocki wieży diory midi : AS 952 z cyfrową syntezą częstotliwości oraz wzmacniacz z korektorem: WS 354. Lekko trzeszczące potencjometry wzmocnienia i balansu a w tunerze wylana bateryjka i brak automatycznego programowania, przestrojony ale brak 3. "kości" wyświetlacza - trzeba dołożyć. Cena 130 zł za oba :) - zakup na portalu zakupowym ( nie aukcyjny, wiec trzeba było się pofatygowac do sprzedającego :) ).
Uważam, iż cena dobra, tuner gra bardzo czysto, super odbiór, dobra dynamika zestawu.
Od szwagra dostałem za darmo magnetofon MDS 450 - paski do wymiany, jeszcze nie sprawdzałem reszty. Od niego się zaczęło :)
- postanowiłem skompletować tę wieżę, szukam CD CDF-004 srebrnego w dobrej cenie,
z gramofonu jak na razie się "wyleczyłem", ponieważ posiadam lepszy a ceny wg mnie GS-472 sa za wysokie w stosunku do jakości.

Jak ktoś coś ciekawego w dobrej cenie kupił to proszę tutaj o info. Myśle, że tym sposobem po pierwsze "pokażemy", że ceny unitry nie musza być szalone :) - jak w innym wątku oraz po drugie jednoczenie pokażemy dolną granice cen aby.... handlarze wyluzowali a inni mieli dolny zakres cen, "potwierdzonych" przez entuzjastów oraz - jak wielu z Was - profesjonalistów elektroników.
Jeżeli podacie gdzie i kiedy to zdobyliście, będziemy zarazem mieli odpowiedź , gdzie najlepiej pozyskiwac takie sprzęty w dobrej cenie.

las 006.JPG