Okazyjne ceny sprzętu Unitry

39 odpowiedzi [Ostatni post]
 
Poziom 7
Punkty: 5517
Posty: 2641
W klubie od: 06/01/2017

Chciałem załozyć tym razem pragmatyczny wątek, czyli prosze o wklejanie okazji zakupowych sprzetu unitry jakie znaleźliście na aukcjach, złomowiskach, lombardach itp itd.
Ja uważam, iż w dobrej cenie kupiłem 2 klocki wieży diory midi : AS 952 z cyfrową syntezą częstotliwości oraz wzmacniacz z korektorem: WS 354. Lekko trzeszczące potencjometry wzmocnienia i balansu a w tunerze wylana bateryjka i brak automatycznego programowania, przestrojony ale brak 3. "kości" wyświetlacza - trzeba dołożyć. Cena 130 zł za oba Smiling - zakup na portalu zakupowym ( nie aukcyjny, wiec trzeba było się pofatygowac do sprzedającego Smiling ).
Uważam, iż cena dobra, tuner gra bardzo czysto, super odbiór, dobra dynamika zestawu.
Od szwagra dostałem za darmo magnetofon MDS 450 - paski do wymiany, jeszcze nie sprawdzałem reszty. Od niego się zaczęło Smiling
- postanowiłem skompletować tę wieżę, szukam CD CDF-004 srebrnego w dobrej cenie,
z gramofonu jak na razie się "wyleczyłem", ponieważ posiadam lepszy a ceny wg mnie GS-472 sa za wysokie w stosunku do jakości.

Jak ktoś coś ciekawego w dobrej cenie kupił to proszę tutaj o info. Myśle, że tym sposobem po pierwsze "pokażemy", że ceny unitry nie musza być szalone Smiling - jak w innym wątku oraz po drugie jednoczenie pokażemy dolną granice cen aby.... handlarze wyluzowali a inni mieli dolny zakres cen, "potwierdzonych" przez entuzjastów oraz - jak wielu z Was - profesjonalistów elektroników.
Jeżeli podacie gdzie i kiedy to zdobyliście, będziemy zarazem mieli odpowiedź , gdzie najlepiej pozyskiwac takie sprzęty w dobrej cenie.

las 006.JPG