Zestaw Unitra Zg 40C - 115 Gra jedna kolumna a obydwie są sprawne.

Brak odpowiedzi
 
Poziom 0
Punkty: 5
Posty: 1
W klubie od: 23/06/2020

Witam, mam taki problem że w moim zestawie z Unitry sprawne jest wszystko, lecz gra tylko prawa lub lewa kolumna w zależności która jest podłączona, generalnie na wzmacniaczu (PW 8010) ustawione jest na jeden głośnik ponieważ jak ustawiam na cokolwiek innego to nic nie działa, problem zaczął się gdy dzisiaj wymieniłem jacka na nowego, poprzedni już charczał i to przeszkadzało, teraz się zastanawiam czy to jest wina tego że może powinienem luty połączyć w jeden? Proszę o pomoc to dla mnie bardzo istotne. Dodam jeszcze że głośniki są podłączone z tyłu na kable z klasyczną końcówką a nie na te zapadki (czarne i czerwone) Dlaczego mając dwa głośniki jak ustawiam na 2 to gra tylko jeden? Pozdrawiam wszystkich fanów tej cudownej marki.

Usunąłem całą dyskusję. Autor proszony jest o poprawne opisanie problemu od nowa, bo jak na razie to jest wielkie masło maślane.
Ustalmy jedno, masz prawą kolumnę, i lewą kolumnę, (nie głośnik) wzmacniacz też masz, który ma prawe wyjście na kolumnę, i lewe też ma, weź to poskładaj jakoś w logiczną do zrozumienia całość i będziemy działać z pomocą, powodzenia. // klexmix