Robimy Imprezę !! :)

37 odpowiedzi [Ostatni post]
 
Poziom 7
Punkty: 1835
Posty: 897
W klubie od: 19/09/2018

Witam serdecznie.
Postanowiłem założyć ten temat, aby wesprzeć projekt Andrzeja (krecika). Wszyscy już zapewne wiedzą, że praktycznie powstaje już unikatowa wersja, nigdy nie wdrożona do produkcji, magnetofonu szpulowego Impreza.
Podobnie jak kilku kolegów z naszego forum (z którymi rozmawiałem), uważam że jest to projekt szczególnie godny uwagi i potrzebny, aby pokazać młodym pokoleniom a nawet nam, starym dziadom ;) że gdyby nie chory ustrój polityczny, mogli byśmy być przodującym krajem w dziedzinie techniki audio.
Poza tym sama możliwość śledzenia jak powstaje coś z niczego.. i to coś przez duże C, jest warta uczestniczenia w tym.
Teraz trochę szczegółów odnośnie wsparcia.
Na wstępie zaznaczam że każda pomoc jest tylko i wyłącznie dobrowolna. Nikt nie będzie gorszy jeśli będzie wspierał ten projekt tylko dobrym słowem. Rozmawiałem z Andrzejem na ten temat i sam zaznaczył, że właśnie nasze zainteresowanie tym projektem jest dla niego największą motywacją do realizacji.
Kolejna sprawa.. Uważam że każda pomoc będzie mile widziana. Finansowa, materialna oraz pomoc wiedzą,doradztwem i doświadczeniem w dziedzinie elektroniki. Razem mamy możliwość właśnie w ten sposób uczestniczyć w Imprezie ;)
Zostanie podany numer konta, na który będzie można dokonywać dobrowolnych wpłat. W sprawie pomocy w innej formie można kontaktować się z krecikiem na PW.
W czasie rozmowy z Andrzejem, padła wstępna propozycja żeby może wpłat dokonywać za pośrednictwem donejtów.. Dla mnie to mija się z celem. Procent od naszych wpłat pobiorą darmozjady, a ja chcę wesprzeć autora i wykonawcę Imprezy. Jeśli Andrzej ma obawy przed ujawnieniem numeru konta, to założę subkonto i każdy wpłacający w tytule poda np. zrzuta na Imprezę :) i będzie wiadomo na co kasa wpłynęła.
Tutaj zaznaczam że nie poddaję żadnego z zagadnień do dyskusji !!! Gdzie dwóch Polaków, tam zaraz trzy zadania i cztery opinie. Nie ma żadnego.. a może zrobić to tak, a może inaczej !! Jeśli zaczną się jakieś głupie wpisy, temat trafia do kosza !
Wszystko uważam jest klarowne i proste.
W miarę dalszych ustaleń z Andrzejem, będę na bieżąco uzupełniał temat.
Pozdrawiam serdecznie. Paweł.

Pozdrawiam Paweł.

Dusigrosze i opoje :) łapać mi tu sakwy swoje,
bo "Impreza" się buduje, no i grosza potrzebuje.
Każdy grosz na wagę złota, by z kopyta szła robota :))
Bank Pekao S.A.
05 1240 5309 1111 0010 6368 1975