Adalbert1702

TytulWażne do
MK122-sprawny po serwisie

Na sprzedaż idzie kolejny magnetofon z mojej kolekcji MK122. Jest to unikatowy,czarny magnetofon z dużym oknem klapki kasety! Obudowa po renowacji-wszystkie mocowania całe! Klawisze przewijania z blokadą. Magnetofon po przeglądzie-odtwarza,nagrywa i przewija w L i P. Zasilacz ze stabilizacją napięcia a końcówka mocy na tranzystorach AC. Sprzedaję w zestawie z pokrowcem lub mikrofonem (do wyboru) Brak kabla zasilającego-posiadam tylko jeden a można kupić w każdym sklepie elektrycznym (tzw. ósemka) Zdjęcia pokazują stan faktyczny.Możliwy odbiór osobisty lub wysyłka.

01/06/2023
MK122-sprawny po serwisie

Na sprzedaż idzie kolejny magnetofon z mojej kolekcji MK122. Jest to rzadko spotykany czerwony magnetofon z srebrnymi napisami na brązowym tle! Obudowa po renowacji-wszystkie mocowania całe! Klawisze przewijania z blokadą. Magnetofon po przeglądzie-odtwarza,nagrywa i przewija w L i P. Końcówka mocy na układzie scalonym. Sprzedaję w zestawie z pokrowcem lub mikrofonem (do wyboru) Brak kabla zasilającego-posiadam tylko jeden a można kupić w każdym sklepie elektrycznym (tzw. ósemka) Zdjęcia pokazują stan faktyczny.Możliwy odbiór osobisty lub wysyłka.

01/06/2023
MK122-sprawny po serwisie

Na sprzedaż idzie kolejny magnetofon z mojej kolekcji MK122. Obudowa po renowacji-wszystkie mocowania całe! Klawisze przewijania z blokadą. Magnetofon po przeglądzie-odtwarza,nagrywa i przewija w L i P. Zasilacz ze stabilizacją napięcia a końcówka mocy na tranzystorach AC. Sprzedaję w zestawie z pokrowcem lub mikrofonem (do wyboru) Brak kabla zasilającego-posiadam tylko jeden a można kupić w każdym sklepie elektrycznym (tzw. ósemka) Zdjęcia pokazują stan faktyczny.Możliwy odbiór osobisty lub wysyłka.

01/06/2023
Wyprzedaż sprzętu i części

Witam wszystkich zainteresowanych i informuję ze z powodu likwidacji punktu naprawy RTV organizuję wyprzedaż sprzętu. Wszystko co pokazują zdjęcia i wiele więcej jest do sprzedania. O szczegóły i ceny proszę pytać właściciela, pana Lecha Górskiego pod numerem telefonu 509-573-402

01/06/2023
Wyprzedaż sprzętu i części

yprzedaż części i sprzętu z likwidowanego punktu naprawy RTV. Wszystkie zapytania dotyczące ceny i tego co jest do sprzedania proszę kierować do właściciela pana Lecha Górskiego pod numer telefonu 509-573-402

01/06/2023