Życzenia sylwestrowe i Noworoczne

13 odpowiedzi [Ostatni post]
 
Poziom 8
Punkty: 11776
Posty: 5672
W klubie od: 12/09/2008

Życzenia szampańskiej zabawy sylwestrowej i pomyślności w Nowym Roku życzy wszystkim Forumowiczom Unitraklub Wojtek,czyli paulus60 :) :)

20191231_164605.jpg

„I stąd wiemy, że Ziemia ma kształt banana”