[KLEXMIX] Co mam, co u mnie, co dziś psuję.

1451 odpowiedzi [Ostatni post]
 
Moderator
Punkty: 10731
Posty: 5241
W klubie od: 17/02/2015

Po dość długim czasie postanawiam założyć swój temat, bedę tu dawał wszelakie różniaste różności odnośnie zestawów głośnikowych, kto śledzi forum ten wie, że jest to "moja działka", i to na niej skupiam najwięcej uwagi w tym Unitrowym świecie.
Będę prezentował swoje zestawy prywatne, jak i najróżniejsze prace, modyfikacje i ciekawostki wykonywane przy rodzimych kolumnach, mam KILKASET GIGABAJTÓW dokumentacji zdjęciowej z prac przeprowadzanych na zwykłych i nie do końca zwykłych zestawach, oczywiście nie dam wszystkiego, no bo jak, i po co, nie będę spamerem, od 2007 roku troszkę tego przez łapska moje się przewinęło, liczmy w tonach, będzie szybciej.
Mam nadzieję że temat będzie często odwiedzany.
Najdłużej posiadane klocki zostawię na potem, wrzucam losowo, z różnymi opisami, itd. itd. Drugą moją pasją jest fotografia, i staram sie robić zawsze jak najlepsze i najkorzystniejsze zdjęcia jakie umiem.
Na początek do golenia idą Zg30C201, mam je od kwietnia 2012 roku, kupiłem je z ogłoszenia na tablica.pl (obecnie olx) na którym nie było żadnej fotografii, tylko cena 99 zł, wziąłem w ciemno, bez zastanawiania się, kolumny do do odbioru w Redzie, na wybrzeżu, ale mam ten plus, że w rodzinie kierowca ciężarówki, więc odbiór osobisty z niektórych oddalonych miejscowości nie stanowi problemu.
Pierwsze podłączenie bez zawieszeń i tylko jedno słowo było na ustach, ZOSTAJĄ!
Po naprawie przeprowadzonej przeze mnie (miałem wtedy jakieś 18 latek) oczy szklane jak to pięknie wygląda, i jak to po pierwsze, niesamowicie brzęczy!
Po jakimś czasie zestaw otrzymał pierścienie aluminiowe na GDN i UB aby wzorniczo pasowały do reszty serii c201. I tak zostało do dziś. Obecnie stoją w korytarzu jako ozdoba, grając raz na rok jak mi się zachce, i mam gdzie je postawić akurat w docelowym pomieszczeniu, a tam zawsze, tylko dziada i baby brakuje. Słuchałbym ich częściej, gdybym miał na to więcej czasu. Planuję kiedyś jeszcze do pełni szczęścia zaaplikować im kondensatory z prawdziwego zdarzenia, i okablowanie na lepsze, wtedy będzie jeszcze większa magia, oby.
Kolejne wstawki będę starał sie sukcesywnie dodawać, dzieje się u mnie coś co dzień, ale co dzień nie bedę wam łba suszył głupotami, bo to nie vlog, blog czy inne paczta co mam a wy nie mata tego.
No to koniec wywodów, fotki na dole.

No i nagranie tychże dokładnie zestawów:
https://www.youtube.com/watch?v=fbMo7k0-FYI

Zapraszam na mój kanał YT, na którym prezentuje zestawy głośnikowe po naprawach.
Zapraszam do wszelakich dyskusji, pytań o cokolwiek i śledzenia tematu, będzie sie działo.

SAM_5762.JPG
IMG_9135.JPG