upadek Diory
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
śr., 11/10/2023 - 14:43
#32
Oj wie, wie :))))))))))))
Jeśli to ohydny paszkwil polityczny, to proszę wielce szanownego moderatora o łaskę. PROSZĘ MNIE NIE WYRZUCAĆ.
Proszę o zakończenie tych przepychanek! I nie dziękuj tylko się dostosuj, dobrze Ci radzę...
Ostatnio edytowane przez marian1981.02.
pt., 13/10/2023 - 12:06
#33
Zamykam temat bo szkoda pisać o jednym i tym samym.








Nie wiesz, o czym piszesz.
Pozdrawiam
Grzesiek