Unitra M101
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
sob., 20/06/2026 - 16:04
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, ostatnio kupiłem sobię M101 jako kolejny wyrób Unitry do kolekcji. Jednak kiedy otwierałem klapę to urwał mi się chyba kawałek plastiku (nie jestem pewien, bo widać już było wcześniej klejone). Kiedy chciałem ten kawałek znaleźć w środku to rozkręciłem to cudo, no i łubudu, teraz nie dam rady go skompletować. Wypadła jakaś pęknięta zębatka i na pewno jest urwany kabel od głośnika, ale inaczej to wszystkie części mam. Błagam wszystkich na kolanach, pomóżcie mi, ją już nie mam siły, o mało co się nie popłakałem. Czy jest ktoś kto takiego posiada i dałby radę go odratować? Błagam....







https://unitraklub.pl/plik/17268
tutaj masz instrukcję serwisową, jest w niej pokazane jak to poskładać (patrz 24,25 i 26 strona)