Magneto

TypWpisAutorOdpowiedziOstatnia aktualizacja
TematNie samą Unitrą żyje człowiek shaman11711 godzina 37 min. temu
TematŚmieszne i żenujące opisy w ogłoszeniach staszek6620132 godziny 50 min. temu
TematStop dewastacji! shaman40323 godziny 33 min. temu
TematKącik offtopowy - rozmowy wszelakie. klexmix495814 godzin 5 min. temu
Temat60 piosenek na godzinę shaman13241 dzień 19 godzin temu
TematCo ostatnio odnowiłeś/naprawiłeś/zepsułeś ;-) w swoim krajowym lub zagranicznym sprzęcie? Unitrakuba39676 dni 44 min. temu
TematKącik posiadaczy RM820 S Condor SanJose5221 tydzień 1 dzień temu
TematCo dzisiaj kupiliście? miszakol42261 tydzień 1 dzień temu
TematOkazje i znaleziska z portali ogłoszeniowych klexmix82581 tydzień 1 dzień temu
TematWasze kasety, szpule, płyty oktokote36871 tydzień 2 dni temu
TematNowa Unitra shaman25521 tydzień 5 dni temu
TematUNITRA ze śmietnika jaarex18512 tygodnie 15 godzin temu
Temat[KLEXMIX] Co mam, co u mnie, co dziś psuję. klexmix23812 tygodnie 3 dni temu
TematUnitra w kronikach filmowych, filmie fabularnym, reklamie itd. pudzian7887 tygodni 5 dni temu
TematWieczór płytowy - powraca Szumowina60116 tygodni 4 dni temu
TematKącik posiadaczy magnetofonów szpulowych DoubleSuper834131 tygodni 1 dzień temu
TematKącik posiadaczy radiomagnetofonu RMS 404 Pablowsc66231 tygodni 5 dni temu
Temat[Kuba Audio] - Sprzęty Kuba Audio14538 tygodni 5 dni temu
TematKącik posiadaczy radiomagnetofonu RMS 321 Pablowsc3250 tygodni 6 dni temu
TematTelkom Simet ? Anonim151 rok 3 tygodnie temu
TematKącik miłośników magnetofonów kasetowych MK125 jaarex991 rok 4 tygodnie temu
TematIle wiosen macie? Anonim2931 rok 25 tygodni temu
TematProjekt: Studio unitra Matt1969721 rok 33 tygodnie temu
TematPamiątki PRL-u shaman2461 rok 35 tygodni temu
TematPawełF moja kolekcja PawełF10492 lata 5 tygodni temu