| Temat | Maskownice New Mildton 200 oraz wygłuszenie obudowy. Co gdzie i jak ? | rafalwba | 26 | 2 lata 27 tygodni temu |
| Temat | Witam zakupiłem głośniki New Midltone 200. Głośnikie wysokotonowe. | rafalwba | 6 | 2 lata 43 tygodnie temu |
| Temat | Potrzebuję głośników kolumn do pokoju 17m2. Nie wiem co wybrać z oferty Unitra Tonsil, Polaris. | rafalwba | 2 | 2 lata 44 tygodnie temu |
| Zdjęcie | bez_nazwy-2.jpg | rafalwba | 0 | 2 lata 44 tygodnie temu |
| Zdjęcie | bez_nazwy-3.jpg | rafalwba | 0 | 2 lata 44 tygodnie temu |
| Zdjęcie | img_1955.jpg | rafalwba | 0 | 2 lata 44 tygodnie temu |
| Temat | Dzień dobry. Regeneruję DIORE WS-504 B. Nie ma pożądnej instrukcji. Męka przy instalacji urządzeń.. | rafalwba | 3 | 2 lata 45 tygodni temu |
| Temat | Diora FS504 korektor. Problem z doborem diód do podświetlenia widma. 2 białe nie działają spalone. | rafalwba | 2 | 2 lata 45 tygodni temu |