Noris

TypWpisAutorOdpowiedziOstatnia aktualizacja
TematNie samą Unitrą żyje człowiek shaman11711 godzina 37 min. temu
TematKącik offtopowy - rozmowy wszelakie. klexmix495814 godzin 5 min. temu
TematNie wiem ale zapytam, to się dowiem. sim40393 dni 6 godzin temu
TematCo ostatnio odnowiłeś/naprawiłeś/zepsułeś ;-) w swoim krajowym lub zagranicznym sprzęcie? Unitrakuba39676 dni 45 min. temu
TematCo dzisiaj kupiliście? miszakol42261 tydzień 1 dzień temu
TematWasze kasety, szpule, płyty oktokote36871 tydzień 2 dni temu
TematNowa Unitra shaman25521 tydzień 5 dni temu
Zdjęcieimg_20240313_122707.jpg Noris02 lata 15 tygodni temu
TematZalanie ,pomalowanie transformatora Noris92 lata 15 tygodni temu
TematNasze gramofony januwojt642 lata 17 tygodni temu
TematWs 101 polkat czy WSH 205 Noris42 lata 18 tygodni temu