Nowa Unitra
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
To sprzęt dla tych którzy kupują sercem, a nie rozumem i rozsądkiem.
To mogą poprawić przy aktualizacji oprogramowania.
A jak chcesz je wgrać jako użytkownik, serio pytam :)
I teraz widać jaki to jest "starodawny" sprzęt :)
To mogą poprawić przy aktualizacji oprogramowania.
Ciekawe czemu tego jeszcze nie zrobili, jeśli w ogóle zauważyli żaden problem z ekranem ;D, sytuacja podobna jak z opisem na stronie, kiedy podali napęd w dB., dopóki nikt niczego nie powie to problemu nie ma.
A jak chcesz je wgrać jako użytkownik, serio pytam :)
I teraz widać jaki to jest "starodawny" sprzęt :)
Skoro serio pytasz to odpowiem. Tak jak np. w ostatnich Denonach bez USB:
- ściągasz plik ISO;
- wypalasz płytkę CD;
- wkładasz do napędu;
- uruchamiasz procedurę aktualizacji kombinacja klawiszy: np. włączasz zasilanie z wciśniętą pauzą czy coś w tym stylu
A jak chcesz je wgrać jako użytkownik, serio pytam :)
I teraz widać jaki to jest "starodawny" sprzęt :)Skoro serio pytasz to odpowiem. Tak jak np. w ostatnich Denonach bez USB:
- ściągasz plik ISO;
- wypalasz płytkę CD;
- wkładasz do napędu;
- uruchamiasz procedurę aktualizacji kombinacja klawiszy: np. włączasz zasilanie z wciśniętą pauzą czy coś w tym stylu
Jest to jakieś rozwiązanie, ale nie jestem pewny ile osób w tych czasach jeszcze posiada sprzęt który wypala płyty, także z tyłu odtwarzacza znajduje się wejście USB-C.
Od czego dokładnie jest? Nie mam pojęcia
A jak chcesz je wgrać jako użytkownik, serio pytam :)
I teraz widać jaki to jest "starodawny" sprzęt :)Skoro serio pytasz to odpowiem. Tak jak np. w ostatnich Denonach bez USB:
- ściągasz plik ISO;
- wypalasz płytkę CD;
- wkładasz do napędu;
- uruchamiasz procedurę aktualizacji kombinacja klawiszy: np. włączasz zasilanie z wciśniętą pauzą czy coś w tym stylu
Powodzenia w zakupie dzisiaj nagrywarki CD / DVD nowe laptopy nawet nie mają czytnika :) CD jako nośniki jeszcze gdzieś da się kupić ceny robią się chore ale jeszcze są :)
Pytanie jest czy ten transport umie czytać nagrywane CD-R, bo wg noty katalogowej nie umie :)
Zostaje więc usb-c które z tyłu jest opisane jako Service ale czy to dla kowalskiego ? jeśli tak, to ok.
Skończył mi się napęd CD/DVD w moim PC, w tym roku, kliknąłem, kupiłem, i za 2 dni był.
To nadal jest. Nagrywam sobie FLAC na CD do auta, ku wielkiemu zdziwieniu pasażerów widzących stare fabryczne radio, na koniec stwierdzających "ale ci tu zajebiście gra".
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- …
- następna ›
- ostatnia »










Sam co nie co zbudowałem, ale w życiu bym nie porównywał moich konstrukcji do fabrycznych wyrobów. Obawiam się, że nie policzyłeś kilku drobiazgów, do finalnej ceny wyrobu: Koszty zatrudnienia nie tylko konstruktorów, ale też księgowości, działu marketingu, informatyków, działu sprzedaży, zamówień, magazynierów. Warto jeszcze pamiętać o energii, utrzymania budynku, podatkach oraz wielu innych kosztach. Takie "rozważania" przypominają mi rozmowy z klientami mojego studio. Gdy słyszą o kosztach nagrania, to robią wielkie oczy. Nagranie płyty pop z żywymi muzykami, to wydatek od 50 000 zł w górę. Nie mam na myśli tłoczenia - to akurat najmniejszy koszt.
Nadal uważam, że propozycje nowej Unitry, to średnia półka cenowa, dobrze skalkulowana.