Stop dewastacji!
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
ndz., 29/06/2025 - 17:15
#3882
ndz., 29/06/2025 - 17:53
#3883
Ten film czemu ma służyć?
Ostatnio edytowane przez geelo.
ndz., 29/06/2025 - 20:56
#3884
Prezentacja bałaganu u małolata w pokoju :)
pon., 30/06/2025 - 22:28
#3885
Prezentacja bałaganu u małolata w pokoju :)
Raczej we łbie.
pon., 30/06/2025 - 22:31
#3886
Prezentacja bałaganu u małolata w pokoju :)
Raczej we łbie.
Przydarzyło mi się raz bawić w palenie głośników. "Piecem" był
Eltron 30.
Tak się skończyło, że spaliłem głośnik i przy okazji wzmacniacz. Lice się zwarły po wybuchu i tranzystory końcowe poszły do piachu.
KD502 oryginalne i nie wytrzymały. :)
Ostatnio edytowane przez pan p.cz.
ndz., 13/07/2025 - 14:50
#3887
ndz., 13/07/2025 - 16:17
#3888
No co? Gościu lubi wyraziste kolorki.
ndz., 13/07/2025 - 17:18
#3889
Fabryka "unikatów".
ndz., 13/07/2025 - 22:07
#3890
No co? Gościu lubi wyraziste kolorki.
To jeszcze jest do przeżycia, ale te dwie połówki radmora 5102 na pierwszym zdjęciu to już klasa ;D
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 385
- 386
- 387
- 388
- 389
- 390
- 391
- 392
- 393
- …
- następna ›
- ostatnia »











No widać komuś też brakowało basu w altonach :-D
Pozdrawiam poszukiwaczy nowych brzmień