Stop dewastacji!
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Ja bym się nie przejmował, jak coś nie jest wyjatkowym unikatem.
Z poniższego znaleziska zostawiłem obie anteny, reszta śmietnik!
Jak bym zachował jeszcze te plastikowe kółka z agregatów.
Ja bym się nie przejmował, jak coś nie jest wyjatkowym unikatem.
Z poniższego znaleziska zostawiłem obie anteny, reszta śmietnik!
Jak bym zachował jeszcze te plastikowe kółka z agregatów.
...
ponad połowa rzeczy jest do wymiany, więc myślę, że naprawa się po prostu nie opłaca. chociaż mam pewien dylemat. lepiej zostawić szybkę z częstotliwościami, czy zamienić ją ekranem z interfejsem stylizowanym na unitrę, aby było widać UKF?Ja bym się nie przejmował, jak coś nie jest wyjatkowym unikatem.
Z poniższego znaleziska zostawiłem obie anteny, reszta śmietnik!
Pozabierałbym tranzystory, ten agregat strojeniowy, trymery, potencjometry, i te pierdółki jak rezystory i kondensatory ceramiczne powylutowywał
Pozabierałbym tranzystory, ten agregat strojeniowy, trymery, potencjometry, i te pierdółki jak rezystory i kondensatory ceramiczne powylutowywał
:-))
Na zdjęciach nie widać do jakiego stopnia skorodowały (i skruszały) wyprowadzenia elementów - odpadały przy dotyku.
Na agregacie warstwa "opuchlizny"
Zastosowanie kondensatora czy rezystora po takich przejściach to ryzyko, że w dowolnym momencie przestanie działać...
Zostawiłem tranzystory AC mimo że też za dobrze nie wyglądają :-)
Jak bym zachował jeszcze te plastikowe kółka z agregatów.
Też kruche, nie było sensu...
Pozabierałbym tranzystory, ten agregat strojeniowy, trymery, potencjometry, i te pierdółki jak rezystory i kondensatory ceramiczne powylutowywał
:-))
Na zdjęciach nie widać do jakiego stopnia skorodowały (i skruszały) wyprowadzenia elementów - odpadały przy dotyku.
Na agregacie warstwa "opuchlizny"
Zastosowanie kondensatora czy rezystora po takich przejściach to ryzyko, że w dowolnym momencie przestanie działać...
Zostawiłem tranzystory AC mimo że też za dobrze nie wyglądają :-)Jak bym zachował jeszcze te plastikowe kółka z agregatów.
Też kruche, nie było sensu...
Głowica UKF wyglądała OK
Głowica UKF wyglądała OK
Też miałem nadzeję na odzyskanie - po pierwszym rzucie oka ;-)
ale po drugim już nie!
Tak jak pisałem, zdjęcia nie oddają w pełni tego "nieszczęścia".
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 387
- 388
- 389
- 390
- 391
- 392
- 393
- 394
- 395
- …
- następna ›
- ostatnia »















Ja bym się nie przejmował, jak coś nie jest wyjatkowym unikatem.
Z poniższego znaleziska zostawiłem obie anteny, reszta śmietnik!
Włodek