Nie wiem ale zapytam, to się dowiem.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Proszę bardzo
Wygląda całkiem spoko, wysłałem zapytanie via OLX.
Czy lepiej via nasze PW ?
Via OLX.
To przecież nie moje ogłoszenie.
Ja tylko wkleiłem fotkę tej głowicy dostępną przecież w ogłoszeniu.
Kolejny przykład na to, źe ludziska czytają 3 pierwsze słowa w ogłoszeniach i oglądają tylko pierwszą fotkę.
Tym razem załapał się na tą zasadę kolega @Krecik.
Kolejny przykład na to, źe ludziska czytają 3 pierwsze słowa w ogłoszeniach i oglądają tylko pierwszą fotkę.
Tym razem załapał się na tą zasadę kolega @Krecik.
No a ja dałem linka z nadzieją, że przeczytacie opis, i się do niego odniesiecie.
Jak dla mnie to ten sprzedawca wybitnym bajkopisarzem jest.
Oczywiście, że bajkopisarz, ale my nie będziemy go reformować.
Są i tacy.
Krecik jako zainteresowany niechaj oceni głowice.
A ich historia jest tutaj najmniej ważna.
Odnośnie chińszczyzny, to kojarzy mi się z tandetą.
Może nie słusznie, ale tak jest.
Gdy przeglądam oferty kołowrotków wędkarskich, to te naprawdę markowe kosztują tyle samo co w Polsce.
Myślisz, że oszust sprzedający chińskie głowice z dobudowaną historią?
Oczywiście, że bajkopisarz, ale my nie będziemy go reformować.
Myślisz, że oszust sprzedający chińskie głowice z dobudowaną historią?
Przecież to to samo co na Ali za 20 zł.
Proszę bardzo
Wygląda całkiem spoko, wysłałem zapytanie via OLX.
Czy lepiej via nasze PW ?Kolejny przykład na to, źe ludziska czytają 3 pierwsze słowa w ogłoszeniach i oglądają tylko pierwszą fotkę.
Tym razem załapał się na tą zasadę kolega @Krecik.
Albo mają tak wołowate łącze, że strona OLX wczytuje się dwie minuty.
Trochę pochopne wnioski też ludziska wyciągają i co gorsza propagują je publicznie.
Że są to rzekomo odpowiedniki stożkowych Alpsów zdążyłem przeczytać i to mi wystarcza, żeby już wiedzieć co to za głowice. Nie znam się na kaseciakach zbytnio, ale kilkanaście gruntownych remontów w ostatnim czasie dostarczyło minimalnego pojęcia o podstawowych zagadnieniach konstrukcji, ich problemów i stanie rynku.
Ze zdjęcia widać, że głowica ma rozwarstwiony rdzeń. Nikt tego nie zauważył? Czy może zauważył i czekał na ciąg dalszy ?
Nie widzicie, że ta na zdjęciach z ogłoszenia to zupełnie inna głowica niż ta z Ali ? Nawet symbol ma inny. Rdzenie też, ekrany także.
Nie wiem dlaczego nie mogę wstawić pliku do bazy. Może ktoś to za mnie zrobi? Dodam, że leniem nie jestem :-)
Problem rozwiązany? Teraz przeczytałem.
Nie widzicie, że ta na zdjęciach z ogłoszenia to zupełnie inna głowica niż ta z Ali ? Nawet symbol ma inny. Rdzenie też, ekrany także.
Biję się w piersi (jednym palcem),
głowice różnią się oznaczeniami - jedną literą w prefiksie,
a bajki o Diorze wzięły się stąd (p. zrzut ekranu).
Koledzy znający temat niech się wypowiedzą skąd pochodziły mechanizmy wraz z głowicami, bo raczej nie z Lubartowa ;-)
Czy mógłby ktoś oświecony przybliżyć mi nieco konstrukcję tego MDS 706 HX ?
Zwłaszcza coś o głowicy zapisującej.
Gość z Allegro pomylił głowicę kasującą z zapisującą, czy się mylę? Ten magnetofon miał oddzielne głowice zapisu i odczytu?
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 247
- 248
- 249
- 250
- 251
- 252
- 253
- 254
- 255
- …
- następna ›
- ostatnia »











Wygląda całkiem spoko, wysłałem zapytanie via OLX.
Czy lepiej via nasze PW ?