Stop dewastacji!
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Paździerz się słabo pali.
Trzeba podlać go przepracowanym olejem i podać dużo tlenu...wtedy tak.
Kosze są do zrobienia jak już nie ma innych.
Konieczne jest szkiełkowanie i ocynk pasywowany na żółto.
Oczywiście zniknie opis.
Ale tak można regenerować cenne koszę, a nie popularki za parę złotych.
Sąsiad spalił w kopciuchu już kilkadziesiąt obudów ode mnie w ciągu ok 10 lat.
Ja pieca nie posiadam.
Paździerz się słabo pali.
Trzeba podlać go przepracowanym olejem i podać dużo tlenu...wtedy tak.Kosze są do zrobienia jak już nie ma innych.
Konieczne jest szkiełkowanie i ocynk pasywowany na żółto.
Oczywiście zniknie opis.
Ale tak można regenerować cenne koszę, a nie popularki za parę złotych.
Tak jak patrzę na te zdjęcia, to metoda uproszczona (odrdzewienie mechaniczne, chemiczne, podkład w spraju i czarny lak. w spraju) się nie opłaca == zbyt duży nakład pracy :-)
To jest po prostu gruz. Można od biedy wykorzystać ramki GDWK.
To jest po prostu gruz. Można od biedy wykorzystać ramki GDWK.
Całe gdwk można i zwrotnice.
Kosze głośników do oszlifowania, mozolna robota.
Ogólnie rozbebeszyć, zabrać co się nadaje i resztę zutylizować.
Zgadzam się.
Nie.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 384
- 385
- 386
- 387
- 388
- 389
- 390
- 391
- 392
- …
- następna ›
- ostatnia »











Nie wolno palić paździerzem. ;))
A bardziej serio to jak korozja weszła poniżej dolnego resoru to i kosze na złom.