Kącik offtopowy - rozmowy wszelakie.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Jednak wyszła drobna literówka
Zapraszam Serdecznie :) Dziś od godziny 21:00
Słuchamy oczywiście tu:
https://bohemaradio.panelradiowy.pl/radio
I znowu AliExpress pozytywnie mnie zaskakuje. Dostałem taką wiadomość.
"Ważne: wycofanie produktu ze sprzedaży
Prosimy o zaprzestanie korzystania z produktu i zażądania zwrotu pieniędzy
Drogi Kliencie,
kontaktujemy się z Tobą w sprawie produktu zakupionego na platformie AliExpress. Zauważyliśmy, że produkt ten nie spełnia standardów bezpieczeństwa i podlega wycofaniu ze sprzedaży.
Numer zamówienia: XXXXXXXXXXXXXXXX
Szczegóły produktu:
Nazwa produktu: Pasta lutownicza KEK zawierająca srebro 3% Sn96.5Ag3.0Cu0.5, typ igłowy, lutownica zawierająca srebro, temperatura topnienia 217°C
Numer produktu: 1005010156380300
Sprzedawca: Shop1104354126 Store
Nazwa marki: /
Numer sprawy dotyczącej wycofania (jeśli dotyczy):
Link do informacji o wycofaniu:
Powód wycofania: Excessive Chemical
Jeśli nadal posiadasz ten produkt, niezwłocznie przestań go używać. Jeśli ten produkt został zakupiony na prezent, przekaż jak najszybciej odbiorcy prezentu informacje o wycofaniu ze sprzedaży.
Możesz przesłać wniosek o pełny zwrot pieniędzy za ten produkt w sekcji historii zamówień na platformie AliExpress. Przetworzymy Twój zwrot pieniędzy w ciągu 15 dni roboczych.
Serdecznie przepraszamy za wszelkie spowodowane niedogodności. Bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem.
Dziękujemy,
AliExpress"
Na naszym Allegro raczej by się nie przyznali.
Przeglądarka z blokerem reklam i problemu nie ma.
Firefox albo Brave
U mnie doskonale sprawdza się Avast Secure Browser. Zero jakichkolwiek reklam (przynajmniej w przypadku strony UK).
Czy dziś u Was też była bardzo dobra propagacja ?
Przebywam teraz koło Serocka i około dziewiątej włączyłem radio na 88,4 MHz gdzie stoi stacja radio pogoda. Zdziwiłem się że nie mówią po Polsku tylko po Francusku. Okazało się że stacje francuskie, niemieckie, hiszpańskie dokładnie przykrywały nasze słabsze stacje na całym paśmie. Odbiór zagranicznych stacji w stereo idealny. Ostatnio taki numer miałem za komuny w Warszawie, jak na antenie dachowej odbierałem Czechosłowację.
To pewnie przez piękną pogodę, brak zachmurzenia. Podejrzewam że jutro będzie podobnie.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 488
- 489
- 490
- 491
- 492
- 493
- 494
- 495
- 496
















https://sklep-elektronik.pl/tranzystory/tranzystor-bc307-pnp-50v...
pardon! to to jest bc307