Nie samą Unitrą żyje człowiek
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Wreszcie znalazłem informacje o węgierskich profesjonalnych magnetofonach szpulowych i muszę powiedzieć że mieli trochę tego sprzętu w tym magnetofony 24 śladowe. Co ciekawe potrafili wykonać nawet głowice.
Poniżej link strony do Mechlabor STM 700
W czasach PRL'u w Polskim Radio były używane modele MechLabor STM-610. Widziałem je w rozgłośni we Wrocławiu, jak nagrywano Studio 202. Personel techniczny twierdził, że były OK, ale Telefunkeny M-15 były lepsze.
Tutaj jest ciekawe wideo z muzeum magnetofonów na Węgrzech. Myślę, że jeszcze nie chodziło. http://index.hu/video/2011/04/03/magnomuzeum/
Super.
Brardzo mi się ta Sony podoba.
Pzdr.
Kiedyś chodziła mi taka po głowie. Gdzieś wala się nawet identyczny odtwarzacz cd. Niestety zasilacz jest martwy.
Nie chcesz sprzedać odtwarzacza? :) Mój jest sprawny, ale podrapany na górze panelu.
Ale fajne głośniczki!
W tym czasie z europejskich popularnych producentów to chyba tylko Grundig i Philips robili autorskie konstrukcje.[/quote]
Posiadam Grundiga CFN 350 To jest Sanyo RD 5600UM
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- …
- następna ›
- ostatnia »















Wreszcie znalazłem informacje o węgierskich profesjonalnych magnetofonach szpulowych i muszę powiedzieć że mieli trochę tego sprzętu w tym magnetofony 24 śladowe. Co ciekawe potrafili wykonać nawet głowice.
Poniżej link strony do Mechlabor STM 700
http://stm700.faliujsag.hu/