Nie samą Unitrą żyje człowiek
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Ja też mam pełno kaset, oglądam na kamerze Panasonic NV-M7EO, kupionej za 21 milionów :-)
Magnetowidy leżą na działce.
Taki deck spod śmietnika. Nie do końca działa ale chyba wiem co mu dolega. Jak tak dalej pójdzie to skompletuję całą wieżę Technicsa. Mam już tuner i korektor i teraz decka.
Pzdr.
W tych magnetofonach po latach padają microswithe. Wzrasta ich rezystancja a ponieważ że to jest drabinka rezystorowa to mechanizm głupieje kompletnie. Wymiana microswitche rozwiązuje problem. Drugi problem to kółeczko zębate plastikowe zęby się kruszą i problem z autorewersem. Ogólnie magnetofon full wypas obie kieszenie nagrywają, dolby B,C i jeszcze dbx.
Dzień dobry. Czy mogę skorzystać z Panów wiedzy i doświadczenia z zakresu serwisu magnetofonów Uher Report?
Mam dwa takie magnetofony i trzy konkretne pytania. Sprawa nie jest pilna
Proszę bardzo :-).
Bardzo dziękuję Koledze Krecikowi za wszystkie cenne porady dotyczące moich magnetofonów Uher Report
Pozdrawiam
Naprawdę nie ma za co, cieszę się, że mogłem być pomocny.
Sam mam wyremontowanego takiego Uherka i używam go czasem do nagrywania odgłosów Natury lub nagłośnienia grillowych imprezek plenerowych.
Polecam wymianę źródła własnego na aku Li-ion, wystarcza na baardzo długie granie.
Chyba tylko raz je ładowałem od ponad roku.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- …
- następna ›
- ostatnia »

















Mam gdzieś w piwnicy całe pudło kaset VHS. I magnetowid Panasonica.
Chyba poszukam. Pewnie obejrzę jedną i mi przejdzie.