Nie samą Unitrą żyje człowiek
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Taka ciekawostka.
Dzisiaj do mojego warsztatu celem naprawy zawitało 4 magnetowidy od 4 różnych klientów.
Wbrew pozorom zdobyć dziś sprawny magnetowid to nie jest takie łatwe jak jeszcze 10-15 lat temu. Nie dziwię się więc, że ludzie chcą je naprawiać w celu odświeżenia starych nagrań rodzinnych.
Zbieracie magnetowidy?
Bo ja nigdy nie brałem jak stały pod kontenerami czy śmietnikami.
Do mnie sąsiedzi na działce też przynoszą między innymi magnetowidy, biorę aby się nie obrazili, potem dyskretnie wyrzucam do fajansu pod domem.
Jak wysoki model to czemu nie, ostatnio trafiłem na Panasonica z Hifi stereo tyle że niesprawny. Pozostałe pomijam już jeden mam.
Ja mam dwa, oba sprawne. Warunek - dźwięk Hi-Fi Stereo. Na zwykłe mono szkoda miejsca.
Kiedyś kupiłem w salonie dwa Philips VR676, drugi w promocji taniej. Używałem jeden, potem jak moda minęła żona wyniosła pod śmietnik, w tym jeden nie rozpakowany.
Teraz czasami coś obejrzę z sentymentu na kamerze VHS.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- …
- następna ›
- ostatnia »












ATRAC 1 czy 2 to jedno wielkie nieporozumienie, ATRAC 3 jest bardzo bliskie MP3 natomiast ATRAC 5 porównywalne jest z ACC.
Mini disc miał duże szanse na wielki rozwój niestety pazerność firmy Sony na zyski licencji spowodowały że format zanim się rozwiną już konał.