Stop dewastacji!
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
wt., 27/01/2026 - 09:59
#3942
Chociaż z drugiej strony, przy brzmieniu tych pomarańczowych GDWK nie dziwię się, że komuś góry brakowało. :D
I dla polepszenia góry podwoił GDWK ;)
śr., 28/01/2026 - 13:44
#3943
czw., 29/01/2026 - 07:59
#3944
Za słaby bas z ZG15C, więc można dorobić bass-reflex
A nie wystarczy uszczelnić zawieszenie?
Wśród audiomatołów dziurawienie zamkniętych skrzynek to codzienność.
czw., 29/01/2026 - 10:51
#3945
To jest eksperymentalny podwójny BR - z rurką i wylotem powietrza wokół membrany :)
czw., 29/01/2026 - 12:40
#3946
Tam nawet rurek nie ma. Siatka w kółku i 4 wkręty.
czw., 29/01/2026 - 13:27
#3947
Tam nawet rurek nie ma. Siatka w kółku i 4 wkręty.
Czyli jeszcze wyższa szkoła jazdy - otwór stratny!
;)
czw., 29/01/2026 - 14:25
#3948
Tam nawet rurek nie ma. Siatka w kółku i 4 wkręty.
Czyli jeszcze wyższa szkoła jazdy - otwór stratny!
;)
Otwór rezonansowy! :-)
Gdzie masz materiał stratny?
czw., 29/01/2026 - 17:17
#3949
No przecież siatka w otworze...
Poza tym, to był żart.
czw., 29/01/2026 - 18:24
#3950
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 391
- 392
- 393
- 394
- 395
- 396
- 397
- 398
- 399
- …
- następna ›
- ostatnia »













Te głośniki grają dobrze jak są w pełni sprawne.
90% nie jest, po tych 40-50 latach.