Nowa Unitra
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Obrazki z AVS 2023r.
A jak wrażenia z odsłuchu?? A w Diorze też słuchałeś jak brzmią?? Bo na wygląd to Diora robi lepsze wrażenie.
Białe basy w monitorkach Unitra i Diora to najprawdopodobniej ten sam producent.
Dodatkowo maskownica w Unitrach wygląda na problematyczną w zdejmowaniu.
Białe basy w monitorkach Unitra i Diora to najprawdopodobniej ten sam producent.
Dodatkowo maskownica w Unitrach wygląda na problematyczną w zdejmowaniu.
Czyżby STX???
Białe basy w monitorkach Unitra i Diora to najprawdopodobniej ten sam producent.
Dodatkowo maskownica w Unitrach wygląda na problematyczną w zdejmowaniu.Czyżby STX???
Ten z białą membrana pochodzi akurat od SB Acoustics. Przy okazji ciekawostka, Tonsil pokazał przedprodukcyjne modele bezprzewodowych i aktywnych kolumn Bolero i Altus. Zwrotnica prawdopodobnie aktywna na DSP.
Białe basy w monitorkach Unitra i Diora to najprawdopodobniej ten sam producent.
Dodatkowo maskownica w Unitrach wygląda na problematyczną w zdejmowaniu.
Gdyby dali kawałek czarnej tasiemki à la ZG40C (te z wklęsłym frontem, czyli bez /9), to nie byłoby problemu.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- …
- następna ›
- ostatnia »




























Obrazki z AVS 2023r.
https://youtu.be/xwyDDU5e59k
-. .. . / .-.. .. -.-. --.. / -.. -. .. --..-- / ... .--. .-. .- .-- / -... -.-- / -.. -. .. / ... .. ..-.. / .-.. .. -.-. --.. -.-- .-.. -.-- .-.-.-