Śmieszne i żenujące opisy w ogłoszeniach
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
ndz., 06/09/2020 - 17:34
#742
Ej, chce to.
Tak łoo?
Czy w konkretnym celu (jakim)?
Już nie chce.
ndz., 06/09/2020 - 22:36
#743
Licencja Sanyo, no ciekawa ta licencja :D
https://www.olx.pl/oferta/unitra-diora-elizabeth-dst-203-licencj...
Ostatnio edytowane przez marcin1939.
ndz., 06/09/2020 - 22:51
#744
Jedynie gałki wyglądają na te z wersji z napisem Sanyo.
ndz., 06/09/2020 - 22:54
#745
W początkowych egzemplarzach DST 203 montowali te gałki.
ndz., 06/09/2020 - 22:57
#746
Myślałem, że jedynie w DST-202
ndz., 06/09/2020 - 23:01
#747
W 203 też, widocznie zostały im po serii 202 i wykorzystali.
ndz., 06/09/2020 - 23:02
#748
wykorzystywano części importowane za " dewizowy"
Odnoszę nieodparte wrażenie, że obśmiewaliśmy już kiedyś te części za dewizowy.
Pozdrawiam
Grzesiek
ndz., 06/09/2020 - 23:05
#749
Gałki od 202 są według mnie ładniejsze. Jakby bardziej dopracowane.
ndz., 06/09/2020 - 23:16
#750
Tak kiedyś śmialiśmy się z "za dowizowy".
Gałki z 202 są ładniejsze ponieważ są rodowane.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- …
- następna ›
- ostatnia »











Tak łoo?
Czy w konkretnym celu (jakim)?
Włodek