[Edgor13] Moja Unitra
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Blokada transportowa do odtwarzaczy CD. Chyba z Foniki.
Łapka dana. Czyli tak. Z mojego CD360. 2 szt. mam.
Widać otwory ( ze strzałkami ) do mocowania.
https://unitraklub.pl/files/comments/img_20241020_105804_0.jpg
Niby tak, ale skąd ja biedny miał wiedzieć, że to łapka od Ciebie? :)))
Wrzucaj więcej tego z różnych dziedzin. Zawsze są ciekawe te zagwozdki.
Jak wsadziłem z gorylem, to nikt nie chciał rozwiązać...3
Ale może znajdę coś ciekawego.
Nie było mnie wtedy w szkole.
Wreszcie zdewastowałem swoje CD 360.
Miałem już to zrobić dawno temu, ale wreszcie się zebrałem w sobie i zrobiłem.
Wyciąłem kabelek wlutowany w płytkę na stałe i dorobiłem gniazda. Kolory gniazd dobrane z opisem na ściance.
Do gniazd idzie od lat już nie produkowany, bardzo dobrej jakości polski kabel Alphard. Gra naprawdę lepiej. Nawet się nie spodziewałem że tak dobrze gra.




















@Edgor13 Zauważyłem, że każdy klocek z "innej parafii" :D
Tak jak napisałem do Eltry CD jeszcze amplituner, korektor, magnetofon ew. kolumny. Do wzmacniacza - tunera i magnetofonu (linia 7000), a do tunera - wzmacniacza i magnetofonu (linia Faust, Trawiata i Etiuda). Tuner (Faust mini) i magnetofon (80xx) to (linia 8000), ale z dwóch zestawów Faust, Trawiata i Etiuda oraz T 80xx, R 80xx, PW 80xx, M 80xx, a gramofon to np. 80xx lub 46x. Wiem były czasy jakie były i co się "złapało" to się posiadało nawet miks z kilku rodzajów wież, ale żeby grało trzeba było mieć zestaw w postaci: Tuner, wzmacniacz, magnetofon, korektor, gramofon, CD, kolumny i słuchawki ;) Nie ważne wygląd/rozmiar/model.
Tylko UNITRA i nie ma mocnych :)