[Edgor13] Moja Unitra
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
No ale coby nie powiedzieć, dane zdjęcia jednoznacznie pokazują jego parametry i jest tam 64 MP. Jednak jakoś Ci się to załadowało. Filmik niestety niedostępny.
Powinien być widoczny...
Filmik jest już widoczny. Problemem nie jest chyba rozmiar i rozdzielczość zdjęcia, bo przecież to z tyłem odtwarzacza ma 64 MP i rozdzielczość 9280 x 6944 i się załadowało.
Muszę z ciekawości sprawdzić.
Edycja - nie sprawdzę. Mój smartfon ma max 48 MP.
O cd-kach Philipsopodobnych można powiedzieć wiele złego w kwestii jakości wykonania - bo wszędzie plastik fantastik, ale trzeba przyznać, że pod kątem serwisowalności są pierwszorzędne. :)
To prawda. Nawet taki laik jak ja potrafiłem wymienić laser czy cały transport w CD , DVD czy Blue-ray Philipsa. Nie mówiąc o paskach. W niektórych przypadkach wystarczyło odkręcić pokrywę obudowy aby dokonać wymiany.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7














U mnie parametry tego zdjęcia są takie. Tylko w kwestii formalnej.
„I stąd wiemy, że Ziemia ma kształt banana”