Chore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Najciekawsze egzemplarze są na złomie, gdy handlarze mebli z Dojczlandu wywalają, to, co dla nich jest bezwartościowe. Tak stałem się właścicielem Marantza 1050:)
Kupiłem w sklepie z antykami kiedyś kolumny zg30c201, antyki sprowadzane z niemiec, ale tabliczka po polsku. :)
Nieopodal mojej rozleeeegłej posiadłości (12 arów) jest słynny komis ściągający graty z byłego NRD i RFN. Ostatnio napotkałem tam eksportowe Altusy 110 (hgs) w wersji eksportowej, w stanie do totalnej renowacji głośników (wszystkich) za 550 zł. Takich rodzynów jest tam cała masa. Ja wolę przeglądać regularnie lokalne złomy.
Wersja HGS to nie żaden eksport, będę powtarzał do bólu.
Za 550 to by cie nieźle wyru... wyskubał...
U mnie za 550 zł to nóweczki nie śmigane po regeneracji :)
... a to 30 stki z fotki powyżej :)
http://allegro.zapodaj.net/2294e648eb64.jpg.html
30-stki przepiękne. A te HGS to na 100% z byłego enerdówka.
To ze te Altusy stamtąd przywędrowały to się zgodzę, ale wersji HGS więcej u nas niż u naszych sąsiadów, częściej pod Dynamic Speaker szło na niemcy.
Altusy pod HGS to ogół, i są wszędzie, zarówno na kraj jak i wokół niego.
Tak samo mnie to mierzi jak "złota seria". Kto to kurde wymyślił!?
No właśnie, złota seria podchodzi mi niebezpiecznie pod ZŁOTY POCIĄG!
No bo to właśnie w nim jest!
To ciopąg wypkany altusamy! :D
I właśnie w ten sposób rozwaliliśny system!!!
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- …
- następna ›
- ostatnia »








A gdzie ,gdzie? :)
Najciekawsze na alle są licytacje - właśnie korektor Radmora poszedł za 650zł.(!) gdzie wcale nie gorszy można kupić za 250zł. Ale wystarczy 2-3 pacjentów,którzy zapragną czegoś,tłuką się niemiłosiernie,a sprzedający zaciera ręce:)
Jesienne ciemne wieczory to najlepsza pora na sprzedaż...