bielu1996

TypWpisAutorOdpowiedziOstatnia aktualizacja
TematChore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych. Mariusz72982 tygodnie 3 dni temu
TematIle wiosen macie? Anonim2931 rok 25 tygodni temu
TematUnitra pod choinkę... Fonitran293 lata 13 tygodni temu
TematCzy pamiętacie brzmienie wieży Diora serii 400? Miała takie srebrne aluminiowe panele...dzisiaj za nią płaczę melomen73 lata 13 tygodni temu
Temat Spojrzenia innych ludzi na sprzet UNITRA. pudzian1483 lata 13 tygodni temu
TematReaktywacja firmy Diora V1261463 lata 19 tygodni temu
TematPytanie odnośnie Zodiaka 402 bielu1996163 lata 44 tygodnie temu
TematKupno Diory WS-504 KUZYN165 lat 5 tygodni temu
TematDiora WS 504 czy Radmor A-5512 ? Anonim145 lat 5 tygodni temu
TematNajodpowiedniejszy wzmacniacz lub amplituner dla ZG-40C marcinwtr305 lat 5 tygodni temu
TematAltusy czy Scherzo? UNITROmaniak145 lat 5 tygodni temu
Tematkolumny do 300zł av1988315 lat 5 tygodni temu
TematOpinie użytkowników DIORA DSP 502 daro28elektro25 lat 5 tygodni temu
TematAltus 110, na co je zamienic? Gielai295 lat 5 tygodni temu
TematDiora WS 502 co o tym sprzęcie myślicie? karas666785 lat 5 tygodni temu
TematNajlepsze kolumny Tonsil AdamGT315 lat 5 tygodni temu
TematJaki wzmacniacz do Tonsil zg30c-115? karolo95275 lat 5 tygodni temu
TematZG30c115 zamiast Altusów 75? Daniel2285 lat 5 tygodni temu
Tematradmor A-5512 czy diora Ws 704 Dzidek195 lat 5 tygodni temu
TematJakie Kolumny Kupic Altusy 140 czy Altusy 150 Gogeto95 lat 5 tygodni temu
TematKolumny Altus 75 a Zg 30 t3h4c365 lat 5 tygodni temu
TematJakie kolumny kupić... Gogeto105 lat 5 tygodni temu
Tematjaki wzmacniacz optymalny do altusów 110 - WS-303, WS-442 czy WSH-303? Brzydal735 lat 5 tygodni temu
TematKolumny z głośnikiem biernym ZG40C/9 - jaki wzmacniacz? Jarek2165 lat 5 tygodni temu
TematAT9100 + Tonsil Bolero 200 - dobry pomysł? Fonitran285 lat 5 tygodni temu