| Temat | Stop dewastacji! | shaman | 4034 | 41 min. 37 sek. temu |
| Temat | Kącik offtopowy - rozmowy wszelakie. | klexmix | 4962 | 3 godziny 21 min. temu |
| Temat | Co dzisiaj kupiliście? | miszakol | 4231 | 18 godzin 24 min. temu |
| Temat | Co ostatnio odnowiłeś/naprawiłeś/zepsułeś ;-) w swoim krajowym lub zagranicznym sprzęcie? | Unitrakuba | 3967 | 1 tydzień 1 dzień temu |
| Temat | Chore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych. | Mariusz | 7298 | 2 tygodnie 3 dni temu |
| Temat | Przerabianie tunerów AM/FM na internetowe - co sądzicie? | kaem | 132 | 12 tygodni 1 dzień temu |
| Temat | Wkładka PIEZO podłączenie do wejścia PHONO | MłodyElektronik | 10 | 29 tygodni 3 dni temu |
| Temat | Jak stroić obwody wejściowe? | MłodyElektronik | 4 | 46 tygodni 2 dni temu |
| Temat | NanoVNA i TinySA - czy ktoś używa do napraw i strojenia? Co kupić? - tłumiki, przewody, symetryzatory | MłodyElektronik | 5 | 47 tygodni 3 dni temu |
| Temat | AT9100 - czy minus zasilanie ma być połączony z obudową | MłodyElektronik | 4 | 1 rok 16 tygodni temu |
| Temat | Radmor 5102T - słaba czułość, brak wzmocnienia | MłodyElektronik | 21 | 1 rok 23 tygodnie temu |
| Temat | Unitra Klawesyn - jak przestroić? (lampowe, głowica Elwro) | MłodyElektronik | 10 | 1 rok 26 tygodni temu |
| Temat | Safari 1 SMT-301 | MłodyElektronik | 9 | 1 rok 33 tygodnie temu |
| Temat | RB3200 - dźwięk faluje, huśta | MłodyElektronik | 3 | 1 rok 38 tygodni temu |
| Zdjęcie | fb_img_1727598907624.jpg | MłodyElektronik | 0 | 1 rok 38 tygodni temu |
| Temat | Przestrojenie safari smt-301 | Robston123 | 13 | 1 rok 41 tygodni temu |
| Temat | RB3200 - uszkodzone kółko (nabierak) dowijania, za szybkie obroty. | MłodyElektronik | 10 | 1 rok 42 tygodnie temu |
| Zdjęcie | screenshot_2024-06-22-22-53-27-59_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg | MłodyElektronik | 0 | 2 lata 5 dni temu |
| Zdjęcie | screenshot_2024-06-22-22-53-07-25_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg | MłodyElektronik | 0 | 2 lata 5 dni temu |
| Zdjęcie | zrzut_ekranu_2024-06-22_224524.png | MłodyElektronik | 0 | 2 lata 5 dni temu |
| Temat | Ustawianie geometrii głowicy - magnetofon kasetowy | MłodyElektronik | 21 | 2 lata 7 tygodni temu |
| Temat | Głowica stożkowa klasy Alps | Robert 66 | 60 | 2 lata 28 tygodni temu |
| Temat | MDS-442 - cały czas włączony elektromagnes | MłodyElektronik | 19 | 2 lata 38 tygodni temu |
| Temat | Diody magnetofonu RMS 404 | Magnet | 8 | 2 lata 42 tygodnie temu |
| Temat | Space 86' - renowacja | MłodyElektronik | 175 | 2 lata 47 tygodni temu |