Technics

TypWpisAutorOdpowiedziOstatnia aktualizacja
TematStop dewastacji! shaman403319 godzin 4 min. temu
TematChore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych. Mariusz72982 tygodnie 3 dni temu
TematEfektywność kolumn ZG40C/9 ? Jarek21241 rok 21 tygodni temu
TematKondensatory ELWY - Podwyższona pojemność. ppposp941 rok 47 tygodni temu
TematGramofon, Radmor 5102-TE galaretka192 lata 25 tygodni temu
TematCo Wam się NIE podoba w sprzęcie Unitry?? sławczak79433 lata 13 tygodni temu
TematGadżety Unitra joker999333 lata 13 tygodni temu
TematDMT-431 PARTNER TeamTom74 lata 45 tygodni temu
TematJaki wzmacniacz do Tonsil zg30c-115? karolo95275 lat 5 tygodni temu
Tematradmor A-5512 czy diora Ws 704 Dzidek195 lat 5 tygodni temu
TematCzy Unitra AT9100 to dobry sprzęt ? Unitroman-Kaczorek435 lat 5 tygodni temu
TematPomoc w wyborze amplitunera lub wzmacniacza dla zielonego:) troyano295 lat 5 tygodni temu
TematSkąd bierzecie sprzęt? Martini12511 lat 13 tygodni temu
TematPrzestrajanie AT9100 - nietypowy problem Technics6311 lat 19 tygodni temu
TematJak sprawdzic czy jest dobry? Luvv511 lat 19 tygodni temu
TematSprawdzenie transformatora w AT9100. winniczek34411 lat 19 tygodni temu
TematUnitra Daria,wyciszenie radia. Daniel22211 lat 19 tygodni temu
TematPomoc w złożeniu w całość Diory WS 4421 piotrek95502911 lat 19 tygodni temu
TematZamiennik igły UF 70, UNITRA G-8010 Haradesh911 lat 19 tygodni temu
TematProblemy z gramofonem UNITRA GS 434 Bernard. deelce1211 lat 19 tygodni temu
Sprzedam wzmacniacz DIORA WS-442 Technics011 lat 19 tygodni temu
TematPrzeróbka Zg30C-114 na Zg30C-115 parufkens1411 lat 19 tygodni temu
Tematwitam mam problem z zm-7000 bugi79711 lat 19 tygodni temu
TematDo czego zdolny jest mój wzmacniacz ? Oraz dobór zestawu głośnikowego. psp3605111 lat 19 tygodni temu
Tematgramofon GS-467 "BERNARD"-niekompletny bazyl-3502311 lat 19 tygodni temu