[Edgor13] Moja Unitra
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Ja też. I do oglądania koncertów.
Podłączałem kino domowe do ambilightu maniakowi Gwiezdnych Wojen.
Miał po podłączone dodatkowe żarówki również przy tylnych głośnikach.
Strzały laserowe z odrobiną wyobraźni, przelatywały przez cały pokój.
Po wielu latach służby u mojej przyjaciółki powrócił dyskofon CD360 (01.93. 000133).
"Stan kolekcjonerski". Jedyny odtwarzacz spośród posiadanych przeze mnie, który pokazywał że utwór dzieli się na części.
Tutaj z płytą "Pola magnetyczne".
1,03 oznacza trzecią część pierwszego utworu.
I stopki ma. :)
Mój sprzęt studencki. Lata ok. 1989 - 1994. Jest do dziś. Tylko tuner wymieniony na przestrojony.
Brakuje M8018 i gramofonu.
Radiotehnika. Wyjątkowe paskudztwa które świetnie grają, słuchałem S50-B i było bardzo miło. :)
Fajną opcję mają bo zwrotnica pozwala na regulację pasma przenoszenia głośnika. Zdjęcie w pierwszym poście.
@Edgor To jest jakaś kooperacja i kompromis zestawu z "Polamu" i "Nowe". Ja mam (w domu rodzinnym) ten żyrandol plus lampkę z żabką z Polamu ;) Aha colorofon/skrzynkowy "do roboty" też zanabyłem :)
Można było przyczepić lampkę nocną do rury od kaloryfera.
@Edgor13 Tak do tunera i wzmacniacza jeszcze brakuje magnetofonu i gramofonu. Do "360" z kolei to amplitunera, korektora i magnetofonu ew. dedykowanych kolumn były jeszcze "361' i "Gama".
@Edgor13 Pod warunkiem, że się mieszkało w bloku i miało "żeberka" w dodatku zimne, bo gorące mogłyby stopić tę "żabkę", a trzeba pamiętać, że całość była plastikowa :P
Chodzi mi o to że nie mam już swojego starego decka M8018 (tego sprzedałem) i gramofonu który został mi skradziony przez włamywacza, którego milicja nie złapała. Zabrał jeszcze drugiego decka i tuner z brązowymi manipulatorami. To wycinek zdjęcia, ale Lepszej foty nie mam.



















No i Philips Ambilight. Fajnie to wygląda w funkcji "śledzenie audio". Korzystam przy słuchaniu disco i rocka (czasami).
Edytując dopisuję: Oczywiście, ja też korzystam z ambilight przy oglądaniu koncertów i interesujących mnie teledysków.
„I stąd wiemy, że Ziemia ma kształt banana”