Stop dewastacji!
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Ojtam ojtam. Może pięknie grają? Moja radosna twórczość z audiofilskimi Alphard DW120K i samochodowymi Monacorami. Za komory mid służą wklejone od tyłu na kleju montażowym gliniane miseczki. Koleżankom się bardzo podobały, a sąsiadom bardzo nie.
Kurza twarz. Dobrze że tu wlazłem. Trzeba zrobić ewakuację, bo jak człowiek raz nie ogrzeje garażu, to wilgoć włazi. Biedny Alpierd aż płakać zaczął.
https://m.olx.pl/d/oferta/gramofon-walizkowy-columbia-CID4042-ID...
Dewastacja, ale taka trochę odwrotna.
Nie nazwałbym tego dewastacją. Przeróbka - owszem.
Czy ten Radmor wyświetla widmo łapane przez mikrofony? Bo na to wskazywałby opis: "dostawisz do reszty i już działa wychwytuje dźwięk z głośników". Jeśli tak, to dość oryginalne podejście do tematu.
szkoda że tuner musiał ucierpieć, ale pomysł fajny, mnie się podoba
szkoda że tuner musiał ucierpieć, ale pomysł fajny, mnie się podoba
Ktokolwiek słucha jeszcze czegoś z AM?
Czasem dla sportu. Fajnie jest tak na Julii posłuchać sobie krótkich, chociaż w większości są to chińskie stacje. Ostatnio zrobiło się zaś tłoczno na średnich. Ukraińskie stacje zaczęły nadawać, i nawet muzykę puszczają.
A tak po za tym to nie ma po co AM używać.
Tuner AM do Radmora od początku był dziwnym pomysłem. Bo po co oddzielny tuner AM w sprzęcie Hi-Fi, skoro bazowy ampli miał fale długie czyli program 1 PR dało się odbierać. Ale okazało się, ze część użytkowników chciała słuchać na Radmorach ... Radia Wolna Europa. I trzeba było dla nich zaoferować dodatkowe pudełko do odbioru fal krótkich (i średnich przy okazji). Ale hit sprzedaży to raczej to nie był.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 393
- 394
- 395
- 396
- 397
- 398
- 399
- 400
- 401
- …
- następna ›
- ostatnia »














Ten opis, to chyba jakiś analfabeta pisał...
Elektronika użytkowa.