|
Kącik offtopowy - rozmowy wszelakie. |
|
UNITRA ze śmietnika |
|
Stop dewastacji! |
|
Nie wiem ale zapytam, to się dowiem. |
|
Co dzisiaj kupiliście? |
|
Okazje i znaleziska z portali ogłoszeniowych |
|
Śmieszne i żenujące opisy w ogłoszeniach |
|
Nie samą Unitrą żyje człowiek |
|
Co ostatnio odnowiłeś/naprawiłeś/zepsułeś ;-) w swoim krajowym lub zagranicznym sprzęcie? |
|
Wasze kasety, szpule, płyty |
|
Nowa Unitra |
|
Kącik winylowców Unitromaniaków |
|
Chore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych. |
|
[KLEXMIX] Co mam, co u mnie, co dziś psuję. |
|
Unitra w kronikach filmowych, filmie fabularnym, reklamie itd. |
|
Kącik posiadaczy odbiorników telewizyjnych |
|
Poszukiwane elementy do odbiorników stołowych. |
|
nagrywanie kaset 60min? |
|
amplituner i antena do radia? |
|
Koniec Allegro (jakie znaliśmy) |
|
Radio AM - słuchacie? |
|
Falsyfikaty sprzętu |
|
Naprawiany radmor 5412 |
|
Pamiątki PRL-u |
|
[ZiomeQ] Mój sprzęt |