Nie wiem ale zapytam, to się dowiem.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Czy one nie były aby do którejś Eltry???
https://www.olx.pl/d/oferta/unikatowe-kolumny-unitra-tonsil-zgc6...
Altusy140 mają odpowiednik HX100
Altusy110 to HX80
Altusy75 to co innego niż HX70 - pierwsze są na GDN25/40, drugie na GDN20/40 jak dobrze się rozeznałem.
Były Altusy75 z kopułkowymi GDWK9/80/1?
Były Altusy 75 z kopułkowym głośnikiem i GDN 25/55.
Mam takie, a fotka z serwisu u Klexmixa.
Kolega robi prządki w swoim garażu i porpsił mnie o identyfikację takiej skrzynki od radia. Jest napis Diora Świdnica więc wnosimy, że do jakiegoś Unitrowskiego radyjka. Wymiary: 67x22x13 cm. Jak ktoś cos wie to prosze o sugestie lub odpowiedź.
Ps.
skrzynka jest do przytulenia dla potrzebujacego ;) .
Elizabeth Mono
O, no proszę, ja w pierwszej chwili obstawiałem merkurego, ale to tylko ze względu na szerokość skrzynki.
To chyba był dość unikatowy model Elizki w wersji mono ?
Dzięki za info.
Masz może Damian fotkę i schemat zwrotnicy do HX100?
Dziękuję.
Czyli klasycznie na "kubku"
Nie jest jakaś wielce rozbudowana.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 214
- 215
- 216
- 217
- 218
- 219
- 220
- 221
- 222
- …
- następna ›
- ostatnia »














Altusy140 mają odpowiednik HX100
Altusy110 to HX80
Altusy75 to co innego niż HX70 - pierwsze są na GDN25/40, drugie na GDN20/40 jak dobrze się rozeznałem.
Były Altusy75 z kopułkowymi GDWK9/80/1?