Nie samą Unitrą żyje człowiek
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
śr., 30/04/2025 - 12:47
#952
Jaka szerokość ? może 42 cm ?
43,5cm jak na złość ;))
ndz., 04/05/2025 - 10:21
#953
ndz., 04/05/2025 - 10:41
#954
Wygląda jak Sony TC-K500. Będziesz Pan zadowolony.
ndz., 04/05/2025 - 10:48
#955
ndz., 04/05/2025 - 10:56
#956
O rzesz ty, jak poznałeś po takim zdjęciu?
Udany zakup.
To u mnie też coś przybyło. Taki oto wzmacniacz. Ktoś go wyrzucił w tym samym miejscu co wcześniej decka. Ładnie gra tylko obudowa trochę upaprana.
Już ustawiony razem z resztą i testuję.
Pzdr.
To czatuj, może jeszcze cd się trafi.
Ostatnio edytowane przez X.Martini.
ndz., 04/05/2025 - 10:52
#957
Zwróć uwagę na układ klawiszy/przycisków, pokręteł i gniazda słuchawek. Bardzo charakterystyczny przycisk REC.
ndz., 11/05/2025 - 12:14
#958
ndz., 11/05/2025 - 10:03
#959
A u mnie nie mnie ;)
ndz., 11/05/2025 - 10:11
#960
Rozbierał to ktoś?
Ja rozbierałem.
Czy nie uważasz, że jest to wystarczająca i wyczerpująca odpowiedź na Twoje pytanie?
Jako bonus zadam swoje. Z czym masz problem? Silniki? A może zębate koło krzywkowe (cam gear)? Pasek sprawdzony? Rolka dociskowa sprawdzona?
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- …
- następna ›
- ostatnia »













Jaka szerokość ? może 42 cm ?
Pozdrawiam poszukiwaczy nowych brzmień