Co dzisiaj kupiliście?
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Udało mi się zdobyć Pioniera Stereo w świetnym stanie wizualnym z oryginalnymi kolumnami!
Kolejny M9010 do kolekcji. Będzie przy nim trochę zabawy, bo już widzę że wskaźniki się zacinają. Sygnał przy zapisie przechodzi na słuchawki, czyli ogólnie żyje. Ma fabryczne podświetlenie po dwie żaróweczki na górze, ale słabo to świeci. O wiele lepiej jak żarówka jest w środku korpusu wskaźnika wysterowania.
Zapowiadane opady deszczu wystraszyły część sprzedających na wczorajszym pchlim targu.
Mimo wiszących deszczowych chmur udało mi się dokonać udanych zakupów.
Trafiłem na rzadko spotykany informator o stereofonii i kwadrofonii prezentujący zarazem domowe urządzenia na lata 1975/1976/1977.
Egzemplarz w stanie kolekcjonerskim zawierający ankietę konkursową.
Kolejny zakup to Śnieżka R-207 w bardzo ładnym stanie.
Trafiłem także na tuner AS-618.
Do tego 3 x Elizabeth Hi-Fi DSH-101 do odbudowy lub na części, magnetofon M 8010 bez pokrywy i przewodu zasilającego i na dokładkę Contessa sprawna i przestrojona.
Muszę taką Contessę albo coś podobnego wyrwać bo w pracy mi się radio już powoli kończy, nowoczesne jakieś chińskie.
Co prawda zachodni sprzęt ale nie tak dawno kupiłem dosyć rzadki dzisiaj magnetofon produkcji Duala. Magnetofon potrafi nagrywać i odtwarzać w podwójnej prędkości przesuwu więc niby powinno to pozytywnie wpływać na jakość brzmienia kosztem czasu do wykorzystania na nagrywanie taśmy.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 415
- 416
- 417
- 418
- 419
- 420
- 421
- 422
- 423














książki Czesława Klimczewskiego to klasyka w tej branży często poszukiwane.