Nie wiem ale zapytam, to się dowiem.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Pytanie za 100 pktów - czym w warunkach domowych wywiercić otwory zamków w pułkach do szafki? Najpierw wiertło a potem jakiś frez specjalny?
Jaki to otwór ma być? Głębokość, średnica? I w jakim materiale.
Płyta wiórowa laminowana 16mm, zamek śr 15mm, gruby na 13mm czyli zostaje 5mm
Lata osiemdziesiąte, front na płasko.
Jak odkleić front, żeby zrobić symetryczny?
Nic nie zrobisz w przypadku tej wersji, odklejenie i obrócenie nic nie da.
Front jest odpowiednio wyfrezowany by wystawał na gładko i drugą stroną go nie włożysz.
Musisz kupić wersję w okleinie żeby tak zrobić, lub wyciąć nowy front.
Nic nie zrobisz w przypadku tej wersji, odklejenie i obrócenie nic nie da.
Front jest odpowiednio wyfrezowany by wystawał na gładko i drugą stroną go nie włożysz.
Musisz kupić wersję w okleinie żeby tak zrobić, lub wyciąć nowy front.
Nowy front to nie problem, choć i ten można by obrócić, a ten rant który jest teraz na wierzchu (tak się domyślam, że to jest w ten sposób zrobione) to można by dorobić z cieniutkiej listewki (3mm x chyba 18 i zamaskować, nie wiem czy boczne ściany też były frezowane pod przód). Problem w tym, jak to rozkleić żeby nie zdemolować za bardzo.
Płyta wiórowa laminowana 16mm, zamek śr 15mm, gruby na 13mm czyli zostaje 5mm
Jeśli grubość płyty wiórowej jest 16mm, to zostanie 3mm...
Do takich otworów nadaje się wyłącznie "wiertło sękownik" inna nazwa to "wiertło czołowe". Pewnie są jeszcze inne nazwy, ale bez problemu znajdziesz w wyszukiwarce. Nie wierci się najpierw jakimkolwiek wiertłem, jedynie warto w płycie napunktować miejsce środka otworu. Te sękowniki mają własne prowadzenie początkowe. Najlepiej wiercić wiertarką w stojaku, lub jeśli masz to stołową. Jeśli to taki zamek jak z IKEA, to boczny otwór jeszcze trzeba zrobić, ale to już zwykłym wiertłem do drewna.
Zanim będziesz wiercił w półkach, zrób próbę i nabądź doświadczenia na jakimś odpadzie.
TUTAJ masz pierwsze z brzegu takie wiertło.
Płyta wiórowa laminowana 16mm, zamek śr 15mm, gruby na 13mm czyli zostaje 5mm
Jeśli grubość płyty wiórowej jest 16mm, to zostanie 3mm...
Do takich otworów nadaje się wyłącznie "wiertło sękownik" inna nazwa to "wiertło czołowe". Pewnie są jeszcze inne nazwy, ale bez problemu znajdziesz w wyszukiwarce. Nie wierci się najpierw jakimkolwiek wiertłem, jedynie warto w płycie napunktować miejsce środka otworu. Te sękowniki mają własne prowadzenie początkowe. Najlepiej wiercić wiertarką w stojaku, lub jeśli masz to stołową. Jeśli to taki zamek jak z IKEA, to boczny otwór jeszcze trzeba zrobić, ale to już zwykłym wiertłem do drewna.
Zanim będziesz wiercił w półkach, zrób próbę i nabądź doświadczenia na jakimś odpadzie.TUTAJ masz pierwsze z brzegu takie wiertło.
18mm - standardowa, moja literówka
Dzięki za podpowiedź.
Witam
Chciałem się zapytać czy ktoś z was miał problem z wskaźnikiem siły sygnału w tunerze AS-642? Chodzi o to że podczas "strojenia ręcznego" wskaźnik zachowuje się normalnie, natomiast przy wybraniu stacji z programatora skala rośnie w zależności od numeru
Witam
Chciałem się zapytać czy ktoś z was miał problem z wskaźnikiem siły sygnału w tunerze AS-642? Chodzi o to że podczas "strojenia ręcznego" wskaźnik zachowuje się normalnie, natomiast przy wybraniu stacji z programatora skala rośnie w zależności od numeru
A nie jest tak, że przy pracy na programatorze linijka wskazuje przybliżona częstotliwość stacji?
Po prostu pokazuje, który klawisz programatora jest wybrany.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 205
- 206
- 207
- 208
- 209
- 210
- 211
- 212
- 213
- …
- następna ›
- ostatnia »












Jaki to otwór ma być? Głębokość, średnica? I w jakim materiale.
Wszystko rób tak, żeby nie trzeba było po Tobie poprawiać. Miłego dnia.