Nie wiem ale zapytam, to się dowiem.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Po edycji wyrzuca mi na pierwszą pozycję aktywnych tematów. Jak w to kliknę to jest [1 nowe] [Ostatni post].
Po edycji wyrzuca mi na pierwszą pozycję aktywnych tematów. Jak w to kliknę to jest [1 nowe] [Ostatni post].
Przed chwilą edytowałem, uzupełniłem przecinek i już jest na pierwszej pozycji.
Po edycji wyrzuca mi na pierwszą pozycję aktywnych tematów. Jak w to kliknę to jest [1 nowe] [Ostatni post].
Przed chwilą edytowałem, uzupełniłem przecinek i już jest na pierwszej pozycji.
Edytowałem post u góry robiąc wielokropek na końcu zamiast kropki, zero reakcji.
Nieważne...
Fakt. Ostatecznie nieważne. Może u Moderatorów tak się nie dzieje z powodu jakichś innych mechanizmów w silniku forum?
Przed chwilą edytowałem, uzupełniłem przecinek i już jest na pierwszej pozycji.
Czyli tak, jak u mnie.
Kolego Paulus, takie edytowanie nowych postów wyszczególnionych na spisie tematów aktualnych, powoduje pewne zmiany i silnik forum reaguje.
Jedną z nich jest, dość trudną do odkręcenia przypadłość świecenia się zielonej kontrolki, że mam nieprzeczytane tematy/posty.
Wiadomo, na forum nie ma przycisku"tratuj tematy jako przeczytane" i taki temat "pseudo nowy" trzeba odnaleźć i przeczytać aby zgasła zielona informacja o nieprzeczytanych.
Zdarza się często, żę edytujesz tematy z kilkunastu lat wstecz i odnalezienie takiego tematu jest czasochłonne/irytujące. Bo okazuje się, prawiłeś literówkę której nikt nie jest w stanie wychwycić po czasie.
Czy jest łatwiejszy sposób na odkręcenie tej kontrolki jak rycie wstecz w tematach?
PS. Podobnie jak Ty edytuje posty kolega Edgor13
Nie trzeba odnajdywać tematów, tym bardziej tych, w których się kiedyś udzielałeś, bo jest czerwone powiadomienie u góry, a wszystkiego czytać nie trzeba, ja nie odwiedzam tematów które mnie nie interesują, nawet jako funkcyjny, i może sobie tam być i 10 tysięcy nieprzeczytanych postów.
Mam wyłączone wszystkie powiadomienia, forumowe i pocztę e mail, korzystma jedynie z zielonych kontrolek o nieprzeczytanych postach i poczcie PW.
jak się nie świeci na zielono dział to znaczy, że jestem na bieżąco, to mi odpowiada bo inne powiadomienia z naszego i innych źródeł zawalaja mnie spamem, staram się uchronić od tego.
Witam . Wyciągnąłem z piwnicy Unitra ZK 246 i wiele taśm (niektóre chyba czyste)
Za dziecka pamiętam że to działało. Teraz nic nie słychać przy odtwarzaniu. W dodatku przewijanie w lewo idzie bardzo mozolnie.
To nadaje się na śmietnik czy może się jeszcze komuś przydać na części ?
Drugie pytanie to radio które łapie stację: Unitra Diora DS211 z głośnikami
Śmietnik ?
Tak, śmietnik, poproszę to wyrzucić dokładnie na śmietnik na moim osiedlu.
Będę wdzięczny.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 218
- 219
- 220
- 221
- 222
- 223
- 224
- 225
- 226
- …
- następna ›
- ostatnia »












Zaraz dopiszę większą ilość tekstu.
Dodałem, nic nie powiadamia, robiłem to poprzez edycję.
Wczoraj dodałem jeden znak, drugi pytajnik do pytania o diory, nic nie wyskoczyło, więc nie wiem jakim cudem Tobie, edycja jakiegoś wyrazu wywołała temat do góry z powiadomieniem...