Nie wiem ale zapytam, to się dowiem.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Ja AT9100 sprzęgnąłem z 2*MDS442 za pomocą kabli DIN/RCA i wszystko o.k. , wiem ktoś kto to zobaczy to może uznać że wygląda paskudnie bo MDS442 srebrny nie pasuje do AT 9100 ale .... kwestia gustu ...
Do 9100 miałem podpięta 2 decki . Jeden po RCA drugi pod din i gramofon gws132.
Mogłem jednocześnie nagrywać na oba to samo.
Idealnym rozwiązaniem byłoby wyciągnięcie sygnału po po regulacji głośności w jednym wzmacniaczu i podanie tegoż na wejście drugiego.
My na to, żeby zdjął tę osłonkę i zrobił zdjęcie czoła z bliska. W dobrej jakości, nie burakiem.
Okazyjnych stożkowych nówek był ostatnio dostatek na e-bay'u, po stówce wychodziły. Już po kiepskich zdjęciach było widać, że to kliniczne przypadki szrotu. Pakiety rdzeni przesunięte o połowę wysokości, szczeliny tak na oko po 50 um albo i więcej.
My na to, żeby zdjął tę osłonkę i zrobił zdjęcie czoła z bliska. W dobrej jakości, nie burakiem.
Mi bardziej chodziło o opis :-)
BTW zdjęcia głowic od d... strony i nieostre to jakas plaga ostatnio
"
Oryginalna, nowa głowica do magnetofonów Hi-Fi.
Te głowice były montowane np. w ZR " DIORA ". Są to najwyższej jakości odpowiedniki głowic stożkowych Alps , stosowane zamiennie w tych samych deckach.
Moja głowica to nie żaden współczesny chiński wyrób „ głowicopodobny”, ale oryginał mający już kilkadziesiąt lat , pochodzący bezpośrednio z taśmy produkcyjnej Diory.
Jak widać ( real foto ) głowica w idealnym stanie, nigdy nie lutowana z kapturkiem ochronnym.
Obecnie to "biały kruk" i nawet nie ma co porównywać do różnej maści współczesnych „wynalazków ” .
Zresztą znawcom tematu nie trzeba o tym pisać :)
Wystawiam 2 sztuki ( podana cena za 1 szt. )."
Pytałem już niedawno - jest gdzieś schemat wejść/wyjść do AT9115? Do 10-tki jest mnóstwo, a do 15-stki nie znalazłem a tu jest niewielka zmiana względem 10-tki.
Pytałem już niedawno - jest gdzieś schemat wejść/wyjść do AT9115? Do 10-tki jest mnóstwo, a do 15-stki nie znalazłem a tu jest niewielka zmiana względem 10-tki.
DZIĘKI SERDECZNE :D
Nie wiem dlaczego nie mogę wstawić pliku do bazy. Może ktoś to za mnie zrobi? Dodam, że leniem nie jestem :-)
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 246
- 247
- 248
- 249
- 250
- 251
- 252
- 253
- 254
- …
- następna ›
- ostatnia »














Jak dobrze zrozumiałem to masz przejściówkę kablem din/rca. Nic się nie sprzęga? Też myślałem, żeby wywalić te rezystory tylko nie wiem czy zadziała pętla magnetofonowa w tym układzie (pętla jest W PW0910 czy radmorze 5412).