Kącik offtopowy - rozmowy wszelakie.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Jakaś hala się zawaliła koło Grodziska Mazowieckiego. U mnie na razie daje w palnik - ponad 30 na termometrze.
A u mnie tak jak tu na filmie.
https://www.facebook.com/100023390265067/videos/1491526128151509/
Czy ja dobrze widzę, ze masz tam łózko ?
Masz aż tak daleko do domu z garażu, czy raczej szanowna małżonka dała Ci ultimatum ? ;)
Łōżko jest w razie w. A małżonka śpi. Do haupy mam 5.5km więc zawsze można się zdrzemnac jak sie grzebie po nocy w garażu, a PKS po II zmianō nie jedzie. :)
Nas zwykle omija, bowiem warunki pogodowe (w tym miejscu) muszą być jak najlepsze ;-)
No tak, a do hałasu można się przyzwyczaić. Mieszkałem ( lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte ) przy lotnisku w Bydgoszczy. Jak były ćwiczenia ( MiGi 21 ? ) to w mieszkaniu nie można było rozmawiać, a czasami, pewnie w ramach fantazji urządzali ćwiczenia nocne, ale człowiek przyzwyczajony spał ;-))
Nas zwykle omija, bowiem warunki pogodowe (w tym miejscu) muszą być jak najlepsze ;-)
No tak, a do hałasu można się przyzwyczaić. Mieszkałem ( lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte ) przy lotnisku w Bydgoszczy. Jak były ćwiczenia ( MiGi 21 ? ) to w mieszkaniu nie można było rozmawiać, a czasami, pewnie w ramach fantazji urządzali ćwiczenia nocne, ale człowiek przyzwyczajony spał ;-))
Od dawna nic nie lata hałasliwego - odwykiśmy :-)
A ja i tak dobrze spałem w miejscu zaznaczonym (w trakcie budowy). :-D
Przez całe życie mieszkałem na Okęciu.
Za oknem lądowały samoloty, na szczęście zbyt głośno nie było.
Razem z małżonką przeprowadziliśmy się do Pruszkowa i już myślałem że będzie z tym spokój.
Pierwsza noc, patrzymy przez okno na piękny, okrągły Księżyc na którego tle oczywiście przyleciał samolot.
U mnie w pracy samoloty wyglądają tak-
Nas zwykle omija, bowiem warunki pogodowe (w tym miejscu) muszą być jak najlepsze ;-)
No tak, a do hałasu można się przyzwyczaić. Mieszkałem ( lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte ) przy lotnisku w Bydgoszczy. Jak były ćwiczenia ( MiGi 21 ? ) to w mieszkaniu nie można było rozmawiać, a czasami, pewnie w ramach fantazji urządzali ćwiczenia nocne, ale człowiek przyzwyczajony spał ;-))
Fajna scena z filmu Blues Brothers (https://www.youtube.com/watch?v=Th-t6uEefAs). Zaraz po wejściu do pokoju Jake się pyta „jak często pociągi jeżdżą”? Elwood odpowiada „tak często, że nawet tego nie zauważysz”. Tak na marginesie, to muzyka, która leci z gramofonu to Louis Jordan – Let the Good Times Roll.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- …
- następna ›
- ostatnia »















A mnie ominął deszcz.