Kącik offtopowy - rozmowy wszelakie.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Całe ma być, czy liczy się też sam ogonek?
Jeszcze nóżki pod ogonem widać. A co to w ogóle jest? Jeśli to wiewiórka to tak ciemnej jeszcze nie widziałem.
Całe ma być, czy liczy się też sam ogonek?
Jeszcze nóżki pod ogonem widać. A co to w ogóle jest? Jeśli to wiewiórka to tak ciemnej jeszcze nie widziałem.
Bo to wiewiórka nachodźca!
https://naukawpolsce.pl/aktualnosci/news%2C81813%2Cszare-wiewior...
Bies-czadzki wiewiór. Bardzo ciemno - brązowa. Nie szara.
Niestety foto smartfonem bo mój Fuji odmówił współpracy .
https://www.medianauka.pl/wiewiorka-pospolita
Bies-czadzki wiewiór. Bardzo ciemno - brązowa. Nie szara.
Niestety foto smartfonem bo mój Fuji odmówił współpracy .
https://www.medianauka.pl/wiewiorka-pospolita
Czyli jednak miejscowa :-)
W zeszłym roku u nas trochę pomogły tabliczki: "Uwaga! Monitoring 24/7 Infrared. Śmiecenie = grzywna od 5000 złotych".
Ale jak ktoś od dziecka srał (pardon) pod siebie na ulicy jak Hindus, to trudno to wykorzenić. Jak się nie wypłaci to sprzeda auto, nie będzie miał czym wywozić śmieci byle gdzie.
Na takim Pierdziszewie Dolnym jak u mnie ludzie segregują śmieci, wszyscy płacą za wywóz i utylizację. Stonka z Warszawki i okolicznych pato-miasteczek po weekendzie zostawia taki syf, że aż strach. Gonię to (piiii...) prostactwo nawet za peta.
A lisek sympatyczny, daje się dość łatwo zaprzyjaźnić z takim.
Parę lat temu spotkałem jednego w środku wiochy, w jasny dzień biegł chodnikiem wzdłuż głównej drogi z kurą w zębach, wyraźnie zadowolony z tej sytuacji.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- …
- następna ›
- ostatnia »















Całe ma być, czy liczy się też sam ogonek?