Kącik offtopowy - rozmowy wszelakie.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
@WojtekP27 Udało się wskoczyć zarówno czasowo jak i dziennie, rodzina na wakacjach, a więc chwila dla mnie jest ;P Słuchamy :)
Piękny wilczek, tak przy okazji szukam takiego z krótką sierścią bez rodowodu może ktoś z klubowiczów coś wie. Moja lokalizacja Gorzów Wlkp/Lubniewice
Polecam odwiedzić najbliższe schronisko. Na pewno mają takie w typie rasy, a jakiś zwierzak będzie miał odrobinę szczęścia w życiu. Te schronuskowe kochają bardziej. Sami mamy adopcianke że schroniska. Tyle że kundla :)
Nie takie siup z tymi ze schroniska. Zalecałbym dokładne sprawdzenie charakteru i usposobienia, ew. psychicznych wad ukrytych. Kilka próbnych spacerów obligatoryjnie. Można się nieźle władować w zadanie ponad siły i możliwości, na dodatek jeszcze bardziej podłamać psa. Troszkę szczęścia bardzo pożądane.
Nawiązanie dobrej relacji z pieskiem w typie rasy twardej wilczej (wilk, belg, CSV itp.) to nie jest bułeczka z masełkiem. Często inteligencją górują nad potencjalnym opiekunem, jeśli to okaże się prawdą (zauważą to wcześniej niż on) to ów opiekun ma przeje...przepieskowane. Taki pies niejednemu już namieszał w życiu i niejedną rodzinę rozbił. Poczytajcie o CSV na przykład, poznałem kilkanaście z bliska.
Nie takie siup z tymi ze schroniska. Zalecałbym dokładne sprawdzenie charakteru i usposobienia, ew. psychicznych wad ukrytych. Kilka próbnych spacerów obligatoryjnie. Można się nieźle władować w zadanie ponad siły i możliwości, na dodatek jeszcze bardziej podłamać psa. Troszkę szczęścia bardzo pożądane.
Nawiązanie dobrej relacji z pieskiem w typie rasy twardej wilczej (wilk, belg, CSV itp.) to nie jest bułeczka z masełkiem. Często inteligencją górują nad potencjalnym opiekunem, jeśli to okaże się prawdą (zauważą to wcześniej niż on) to ów opiekun ma przeje...przepieskowane. Taki pies niejednemu już namieszał w życiu i niejedną rodzinę rozbił. Poczytajcie o CSV na przykład, poznałem kilkanaście z bliska.
Racja miałem trzy owczarki i wiem ile pracy trzeba włożyć by był dobrze ułożony tym bardziej że mam sześcioletniego synka i wolę aby piesek od szczeniaka przebywał z dziećmi
Jeżeli chcesz zacytować czyjeś słowa, użyj przycisku cytuj pod postem :-)
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- …
- następna ›
- ostatnia »








































Drodzy koledzy :) Zapraszam serdecznie na moją biczysową ;)) audycję Muzyka od Elektryka w Radiu Bohema :)) dziś od 21.00
Słuchamy oczywiście tu :
https://bohemaradio.panelradiowy.pl/radio
Unitra jest jak fasolki wszystkich smaków... Nigdy nie wiesz na co trafisz...