Kącik offtopowy - rozmowy wszelakie.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Oni w latach 90-tych nie pytali czy mogą wejść, tylko wchodzili.
Jak się komuś nie podobało, to dostał w nos i tak się kończyło niewpuszczanie.
Z zamkniętymi drzwiami też sobie radzili beż konsekwencji.
Teraz są bardziej ostrożni tylko z tego względu, że ktoś może wyciągnąć telefon, wszystko nagrać i rozdmuchać to medialnie, a media teraz to nie jest tylko radio/telewizja/prasa należąca do małej garstki zamożniejszych, ale internet, gdzie każdy może się wyrazić. Kiedyś tego nie było, więc nie mieli takich hamulców w swoim działaniu.
Edit: Poprawiłem cytowanie w waszych wypowiedziach (brak nawiasu zamykającego)
Proponuję poprawić tego orta w dożynkach bo daje po oczach.
Uważajcie na próby oszustwa na OLX.
Dziś przyszło info że sprzedałem płytę oraz kod QR na który należało kliknąć.
Po kliknięciu na kod QR każe wam się zalogować do konta w celu weryfikacji.
A niby po co?
Pocztowa 2a - nie istnieje
Też miałem taki kwiatuszek z OLX. Tylko ja nie miałem opcji "kup z przesyłką OLX" więc dzwonek alarmowy. Uważajcie.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- …
- następna ›
- ostatnia »



















Oni w latach 90-tych nie pytali czy mogą wejść, tylko wchodzili.
Jak się komuś nie podobało, to dostał w nos i tak się kończyło niewpuszczanie.
Z zamkniętymi drzwiami też sobie radzili beż konsekwencji.