Chore ceny sprzętu na portalach ogłoszeniowych.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Nie tyle, ale owszem - są w cenie. Za połowę tej kwoty poszedł niedawno. Mały nakład robi cenę.
Warte, nie warte. Wyprodukowano bardzo niewiele egzemplarzy. Dla kogoś, kto chce mieć cały zestaw, nawet za takie pieniądze może to być gratka. W końcu, w myśl starej handlowej zasady, tyle to warte, ile za to zapłacą. Gdyby się trafił oryginalny i dziewiczy (no, może bardzo mało używany) w czarnej, niezrudziałej wersji, to sam bym się nad wzięciem kredytu zastanowił.
Wow brak mi słów chyba ten świat całkiem już oszalał
Nie oszalał. Po prostu rynek. Zresztą...... już o tym niejednokrotnie rozmawialiśmy. Jeżeli ktoś chce 10 tys. zł za kawałek znalezionego na działce kamienia z odciskiem muszli prehistorycznego ślimaka i ktoś mu za to "od strzału" tyle płaci (przypadek autentyczny), to jest to prawo rynku i nie ma tu co o chorych cenach gadać. Dla mnie chora to jest cena jednego ZK140T z Allegro, gdzie obok jest pełno takich samych, w cenach dziesięciokrotnie niższych. Gdyby to był jedyny, unikalny, to taką cenę bym zrozumiał, choć niekoniecznie zaakceptował.
Popyt popytem a pośmiać się można z tych co dają tyle za takie coś, żeby to jeszcze był autorski mechanizm cd radmora to może ale przecież to tylko obudowa...
No i o tę obudowę tu chodzi. Bez niej nie ma zestawu.
Kupować drogo niedrogi sprzęt na alle jest poprostu wygodnie. Zamiast szwędać się po giełdach, strychach itp. Uczestniczę aktywnie w tym szalonym procederze, kupuję drogo i sprzedaję drogo sprzęt, który jest wart -technicznie-20zł. Nie wychodzę na tym, to hobby, a hobby kosztuje ;-)
Fakt, że inni kupują jeszcze drożej też psuje mi nerwy z wiadomej przyczyny ;-) do momentu kiedy ja czegoś nie sprzedaję :-D. Tego sprzętu nie ma aż tyle, żeby był po 20zł, a chetnych nie brakuje.
Taka niesprawiedliwość, ludzka, od tysiącleci ta sama.
Ostatnio Condor poszedł za 1580 pln. Nic mnie już nie zdziwi...
Nie mam fotki z aukcji niestety.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- …
- następna ›
- ostatnia »









SHAMAN w 100% masz rację, UNITRA to nie jest panienka, która ma ładnie "pachnieć" i wyglądać, chcemy czegoś więcej. W mojej kolekcji wszystkie sprzęty grają, świecą itp. a jest ich ponad setka. Chciałem zwrócić uwagę na chorą cenę za "nowy sprzęt", który nie jest nowy (paprany poza fabryką) i tyle. Pzdr