Stop dewastacji!
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Przerobiony amplituner na wzmacniacz Radmor 5102 TE
Ciekawe czy gdzieś osobno jest tuner do tego wzmacniacza. :D
chyba taniej jest kupić amplituner z tej serii :P
Chyba tylko po to, żeby coś "mrygało".
Obserwując różne fora, to śmiało można powiedzieć, ze TAK. Wszelkie 'mrygajki' stały się ostatnio bardzo modne.
Dokładnie.
Doskonale to widać m.in. na rynku car audio, gdzie wszyscy nagle zapragnęli mieć radio z animacjami na wyświetlaczu, albo wszelkie YoRadia, gdzie próbuje się implementować jakieś pseudoanalizatory widma. :)
Dokładnie.
Doskonale to widać m.in. na rynku car audio, gdzie wszyscy nagle zapragnęli mieć radio z animacjami na wyświetlaczu, albo wszelkie YoRadia, gdzie próbuje się implementować jakieś pseudoanalizatory widma. :)
A ja mam takie stare oldskulowe.
Ja mam bardziej "olsdkulowe" - Beckera na kasety. :)
[...]
A ja mam takie stare oldskulowe.
No, i to akurat wygląda fajnie.
Dokładnie.
Doskonale to widać m.in. na rynku car audio, gdzie wszyscy nagle zapragnęli mieć radio z animacjami na wyświetlaczu, albo wszelkie YoRadia, gdzie próbuje się implementować jakieś pseudoanalizatory widma. :)
A ja mam takie stare oldskulowe.
Zaskakująco mało powycierane jak na Pioneera. :D Delfinki ma?
Powinien przełożyć głośniki w odpowiednie miejsce bo będzie dudnić.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 396
- 397
- 398
- 399
- 400
- 401
- 402
- 403
- 404
- następna ›
- ostatnia »














Nie dość, że paskudnie wyglądają i pasują do całości jak pięść do nosa, to właściwie po co tam jeszcze te wskaźniki diodowe, skoro obok są wychyłowe?...
Chyba tylko po to, żeby coś "mrygało".