Nowa Unitra
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Nie leci, bo ja tak samo dokładnie oglądałem. gramofon to góra 3tys. z tą wkładką. A kolumny to STX i SEAS, ale też nie do końca jestem pewny. STX na pewno.
Nie leci, bo ja tak samo dokładnie oglądałem. gramofon to góra 3tys. z tą wkładką. A kolumny to STX i SEAS, ale też nie do końca jestem pewny. STX na pewno.
SEAS to za wysoka półka cenowa ;D
Teraz mówiąc poważnie, ja nie wiem jak to mówili w tej nowej unitrze czy to miał być produkt 100% polski, czy 100% unitra, ale na razie wychodzi mieszanka a jedyna rzecz, jaka może być w stu procentach polska/unitrowa to chyba drewno albo blachy, z których ten sprzęt jest składany.
Wysoki to na pewno SEAS, wygląda jak 27TDFC.
Polecam też zobaczyć budowę wew CD :)
Więcej dołożyli od siebie niż dawnych CD Diory, Radmora czy Fonici :)
To ma być ta wyższość?
Co to za problem zrobić DAC-a, zasilacz i sterowanie?
Ludzie na Boga! Nie piszcie FONICI tylko FONIKI, bo koszmarnie to brzmi i wygląda.
Pozdrawiam
Grzesiek
Ludzie na Boga! Nie piszcie FONICI tylko FONIKI, bo koszmarnie to brzmi i wygląda.
Pozdrawiam
Grzesiek
No ale taka jest nazwa firmy - tzw nazwa własna :)
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- …
- następna ›
- ostatnia »














Muszę przyznać że ciekawe mają te przetworniki w kolumnach bo ani to własna konstrukcja ani tonsil, w filmie są wspominane firmy STX i z tego co słyszę SIS.
Głośniki podobno zostały specjalnie stworzone dla tego zestawu, patrzyłem na stronę STX'u i znalazłem głośniki basowe które wyglądają tak samo, parametry podobne do tego co piszę na stronie unitry, głośnik wysoko-tonowy jedynie ma 2mm większą średnice na papierze niż modele na sprzedaż w sklepie STX'u i to wszystko w zakresie 50-150zł na sztukę ;D Podobna sytuacja z gramofonem, konstrukcja za 11/15 tyś i wkładka za kilka set złoty.
No ale kto wie może moja teoria konspiracyjna leci za daleko
20th Century man stuck in the 21st