Nowa Unitra
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Wojtku masz rację, czarna jest piękna.
Panowie, może jakaś wspólna wycieczka?
Jestem odmiennego zdania, mała głębia tych czarnych paneli, bardziej to wygląda jak radmor który spędził dwa lata na słońcu. Do tego te ślady paluchów odbite....
Niech sobie gra jak jakiś podstawowy Accuphase, 15 tysięcy to nadal kupa sałaty...
Czarny jest przepiękny.
Gdyby go pozbawić wskaźników i tych hebli na pilota, spokojnie zmieściliby się w 10 tyś.
Ale to nie o koszty czesci chodzi. chodzi o maksymalizacje zysku. Firma nie ma kasy, dlatego jest na początku kredytowanie, zapłacisz a My Ci zbudujemy. Coś jak u janka w garażu, tylko z frazesami.
Ale to nie o koszty czesci chodzi. chodzi o maksymalizacje zysku. Firma nie ma kasy, dlatego jest na początku kredytowanie, zapłacisz a My Ci zbudujemy. Coś jak u janka w garażu, tylko z frazesami.
lub 126p za PRLu
:-))
Pamietam jak bylem dzieckiem to moj ojciec z Wujkiem wymieniali silnik w maluchu z 600 na 650 :) caly dzien im zajelo ale samochod jezdzil dalej.
Ale to nie o koszty czesci chodzi. chodzi o maksymalizacje zysku. Firma nie ma kasy, dlatego jest na początku kredytowanie, zapłacisz a My Ci zbudujemy. Coś jak u janka w garażu, tylko z frazesami.
I znowu niesprawdzone informacje od Ciebie, jak wcześniej pisałeś że w teście nie było kolumn tak teraz widzę że znasz stan finansów firmy. Miałeś wgląd do ich budżetu, rozliczeń? Jeśli tak, to może jakieś szczegoly? Jaka jest marza na sprzęcie, jakiej wysokości mają kredyt? Czy to znowu takie pisanie aby pisać? Ja myślę ze inwestor (Kiciński) ma na tyle dużo pieniędzy, że był w stanie ich część poświęcic nawet gdyby miał je utopic.
Nie no jednak ten czarny zestaw fajniejszy. Gramofon coraz bardziej mi Pro Jectem podlatuje. Jaro, a to nie Ty wrzuciłeś na yt film z odsłuchem?? Bardzo fajnie opisane, przynajmniej tu u nas, dzięki bardzo. O tym tańszym mniejszym wzmacniaczu to i na początku też wspominali. Oby im się udało i jednak ten sprzęt trochę jednak staniał.
Dziękuję za docenienie mojego mini reportażu :) Jeden i drugi gramofon (wg słów pana z Unitry) to ich autorska konstrukcja z napędem bezpośrednim. Ramię też skonstruowane od podstaw, inspirowane tymi z Foniki, ponoć inżynier który to tworzył w jakimś stopniu konsultował się z jednym z konstruktorów z Foniki. Filmu na YT nie wrzucałem gdyż właśnie uważam że takie filmy nie mają sensu jeśli chcemy ocenić brzmienie, myślę że już nawet niewielki opis jest w stanie bardziej przemówić do wyobraźni.
W KRS wskazanej osoby nie ma :) Kapitał zakładowy 10.000zł odpowiedz sobie sam.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- …
- następna ›
- ostatnia »









Nie no jednak ten czarny zestaw fajniejszy. Gramofon coraz bardziej mi Pro Jectem podlatuje. Jaro, a to nie Ty wrzuciłeś na yt film z odsłuchem?? Bardzo fajnie opisane, przynajmniej tu u nas, dzięki bardzo. O tym tańszym mniejszym wzmacniaczu to i na początku też wspominali. Oby im się udało i jednak ten sprzęt trochę jednak staniał.
Unitra jest jak fasolki wszystkich smaków... Nigdy nie wiesz na co trafisz...