Nowa Unitra
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Chyba Cie nie rozumiem, czepiasz się nazwy Fonica, po czym pokazujesz z PWN ze tak się pisze?
Nie rozumiesz ani mnie, ani tego, co jest napisane na obrazku. Chodzi o to, że nie ma formy "Fonici" tylko jest forma "Foniki".
Pozdrawiam
Grzesiek
To zmieniło moje życie :) Kurde, masz rację. Teraz będę brylował w towarzystwie :)
Nie dziękuj ;)
Pozdrawiam
Grzesiek
Np fakt, sił nie nadużyli. Mogliby coś więcej o gramofonie powiedzieć. Jak dla mnie na razie to raczej klasa budżetowa tak do max 1500 zł.
Np fakt, sił nie nadużyli. Mogliby coś więcej o gramofonie powiedzieć. Jak dla mnie na razie to raczej klasa budżetowa tak do max 1500 zł.
Na razie te nowe gramofony to kompletny bezsens z takimi cenami już lepiej sobie kupić gs-464 przynajmniej w gsce jest regulacja prędkości.
Nie wiem jak można żądać tyle kasy w gramofonie który nie ma podstawowych funkcji, chociaż regulacja obrotów to jeszcze nic, ciekawe czy mają nawet autostop ;D
Np fakt, sił nie nadużyli. Mogliby coś więcej o gramofonie powiedzieć. Jak dla mnie na razie to raczej klasa budżetowa tak do max 1500 zł.
Na razie te nowe gramofony to kompletny bezsens z takimi cenami już lepiej sobie kupić gs-464 przynajmniej w gsce jest regulacja prędkości.
Nie wiem jak można żądać tyle kasy w gramofonie który nie ma podstawowych funkcji, chociaż regulacja obrotów to jeszcze nic, ciekawe czy mają nawet autostop ;D
Jeżeli ma autostabilizację obrotów to ręczna niepotrzebna. Teraz to w zasadzie gadżet, bo fajnie jednak wygląda świecący kominek przy talerzu. Wiele firm ma gramofony bez ręcznej regulacji obrotów.
Niby masz racje, ale niektóre płyty nie są nagrane idealnie w prędkości, więc regulację warto mieć :)
Niby masz racje, ale niektóre płyty nie są nagrane idealnie w prędkości, więc regulację warto mieć :)
No to jak widzimy wszyscy, " Nowa Unitra" nie spełnia tych wymogów. Ja bym stawiał, że w środku to zwykły Pro Ject.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- …
- następna ›
- ostatnia »











Chyba Cie nie rozumiem, czepiasz się nazwy Fonica, po czym pokazujesz z PWN ze tak się pisze?