Nie wiem ale zapytam, to się dowiem.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
Jakiego smaru używasz? Jeśli chcesz wolniej, użyj smaru z większą liczbą cSt.
No właśnie nie ma.
Niedawno uzupełniałem smar w Fonomasterze i też się spodziewałem jakiś otworów.
Ale w g-8010 też nie ma bo winda jest cienka.
Nie da się wyjąć tej osi w stronę sprężynki? Tam powinna być z drugiej strony nakrętka do regulacji wysokości ramienia, trzeba ją odkręcić.
Faktycznie. Odkręca się śrubkę i wszystko ładnie dchodzi.
Kupiłem kolejną V640-stkę, tylko bez kabli pomiarowych. Znalazłem taki:
https://allegro.pl/oferta/przewod-pomiarowy-bnc-voltcraft-msc-10...
ktoś używał cokolwiek z tego Voltcrafta? Chyba że macie inne propozycje, tylko żadnej chińszczyzny.
A moduł wejściowy ze słynnym fecikiem ma sprawny ? Bo to dość rzadkie przypadki. Jakieś coutasy próbują/wciskają ludziom takie moduły z wylutów, w większości zrąbane. Oczywiście bez możliwości zwrotu.
A moduł wejściowy ze słynnym fecikiem ma sprawny ? Bo to dość rzadkie przypadki. Jakieś coutasy próbują/wciskają ludziom takie moduły z wylutów, w większości zrąbane. Oczywiście bez możliwości zwrotu.
Fecik to ten polowy na wejściu? Mierzy poprawnie - spiąłem dwa równolegle ze sobą i jest tak samo.
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 207
- 208
- 209
- 210
- 211
- 212
- 213
- 214
- 215
- …
- następna ›
- ostatnia »













A jak sprawić żeby winda w Fryderyku wolniej opuszczała ramię?