Nie wiem ale zapytam, to się dowiem.
- Zaloguj Zarejestruj się by odpowiadać
6 małych od stroików by mnie urządzało, dwie mam w swoich szpejach.
Tu masz komplet po 11zł/szt
https://www.olx.pl/d/oferta/okazja-stroiki-pokretla-programatora...
Klexmix potrzebuje te do 5102TE i T czy do 5102 z alu?
Klexmix potrzebuje te do 5102TE i T czy do 5102 z alu?
Do 5102 z aluminium czarne.
Sanok ma takie w ofercie.
No właśnie tak myślałem w kontekście linku do plastikowych podesłanego przez geelo.
Tak jak piszesz - yachtsman1 z Sanoka ma po 125 zł za komplet 8 szt. Dobry wyrób.
Robił mi czarny front do korektora 5470. Super wyszło.
Witam, potrzebuję przemalować pokrętła-gałki od PW8010, które są plastikowe. Moje pytanie, czy po pomalowaniu np. lakierem srebrnym do alufelg, nakładać delikatną warstwę bezbarwnego ?. Ma ktoś doświadczenie z podobną materią.
Co to za wzmacniacz?
https://m.olx.pl/d/oferta/unitra-vintage-prl-CID4042-ID14pVSv.html
Witam, potrzebuję przemalować pokrętła-gałki od PW8010, które są plastikowe. Moje pytanie, czy po pomalowaniu np. lakierem srebrnym do alufelg, nakładać delikatną warstwę bezbarwnego ?. Ma ktoś doświadczenie z podobną materią.
Proponuję natrysk próbny na podobnym elemencie.
Po bezbarwnym.może się za bardzo świecić.
Spróbuję i dam znać jak wyszło.
Jak chcesz malować plastik, to najpierw usuń resztę poprzedniej farby, potem odtłuść i połóż podkład do plastików. Bezbarwny może być na koniec, poszukaj półmatowego. Nie maluj "chromem", bo po malowaniu bezbarwnym zrobi się szary :-)
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 236
- 237
- 238
- 239
- 240
- 241
- 242
- 243
- 244
- …
- następna ›
- ostatnia »











6 małych od stroików by mnie urządzało, dwie mam w swoich szpejach.